Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia cee'd vagy H Astra a jobb...

Kia cee'd vagy H Astra a jobb választás használt autóba?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
H Astra.
2018. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg a Kia ceed. Gondolom benzines kell neked.
2018. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen benzines 😊

Úgy látom egyforma a két kategoria

2018. ápr. 14. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézhetsz Hyundai i30-at is. Az Opel szerintem inkább Skoda kategória. Ha az olcsóságra mész nézhetsz benzines Skodát is. De a 2 koreai márka nem lesz annyira fapados.
2018. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

H Astrából sem csak fapados létezik. Volt abból is fűthető bőr ülés, panorámaszélvédő, kanyarkövetős fényszóró, stb.

Amúgy nagyjából egy kategória a kettő, méretre is egyformák. Próbáld ki, neked melyik kényelmesebb, melyiket jobb vezetni. Ha ez után sem tudsz dönteni, akkor vedd azt amelyikből jobb állapotút, fiatalabbat kapsz ugyan azért a pénzért! Én legalábbis ezt tenném.

2018. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
H astrat nem próbáltam, de a Kia a maga 109 le -vel nyomaték szegény ..vagy lehet csak pörgetni kell ..lehet a Kínát választom mert amúgy nagyon egyben van a kocsi
2018. ápr. 16. 06:27
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, milyen használt autóba tennéd bele őket, de érdemes lenne lemérni pontosan, visszapillantótól visszapillantóig a szélességüket is, nehogy meglepetést okozzon, hogy a gyári méretekhez képest eltérés van. Aztán amelyik jobban belefér, azt venném. Bár nem értem, hogy mi értelme van egy alsó-középkategóriás autót beletenni egy másik akármibe. Jó lenne tudni azt is, hogy milyen használt autóba tennéd bele. Gondolom valami teherautó.
2018. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es nagyon vicces vagy :-)
2018. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8: csak elegem van már, hogy az emberek lesz@rják az anyanyelvüket :(
2018. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki kell próbálni mind a 2t...valahogy a cee d jobban tetszik nem értem miert
2018. ápr. 18. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!