Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak suzuki ignis jó?

Első autónak suzuki ignis jó?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Jó döntés! Suzuki, az csak jót jelent. (Nekwm is van negatív tapasztalatom velük csak visszavezethető arra, hogy nem szervizeltem).
2019. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Egy típushibája van, a váltóban az egyik csapágy megadja magát és emiatt váltócsere lehet szükséges.
2019. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Ha 15-20 ezrenként cseréled az olajat nem mennek szét a csapágyak

Az Ignis nagy fog billegni kanyarban, inkább a Swift.

2019. jan. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

15-20 ezernél váltóolajcsere????

Na eddig se volt suzukim, ezután pláne nem lesz.

2019. jan. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem venném. De első autónak ugyan annyira lehet azzal mellé fogni mint bármi mással. Ha arra vágysz vegyed. Csak nézd meg jól fizetés elött.
2019. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerimtem nagyon jó döntés, nekem swift de csak azert mert nem volt keret ignisre:)
2019. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Apától kapnám saját autója, azt tudom szervizelt és tiszta. Ő akar sx4 re váltani.

De azt mondta ha nem tetszik mást is lehet. Úgy vagyok vele essig is szerettem benne ülni most is szeretem. Remélem jó lesz

2019. jan. 4. 09:26
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
#4 nem kell annyiszor a váltóolaj csere egyszerübb kicserélni 80 ezer körül a csapágyat. De ami miatt ne vegyél Suzukit és hagyd meg nekünk kiégett proliknak az a légszürő, ha poros helyen mászkálok 5 ez km alatt bekoszolódik, ez a Suzuki, ez egy romhalmaz, szóval nehogy vegyél hagyd meg, főleg a 1.3 8 szelepeseket az büntetés, főleg német pályán nem lehet vele gyorsulni, csicskítani.
2019. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Előzőből süt a hozzáértés.

Barátom, melyik Ignisben van 8 szelepes motor?

Nem tudod? Leülhetsz, egyes.


Kérdező, nyugodtan fogadd el.

Cserélj a váltóban olajat 45000 kilométerenként, és nem sok bajod lesz vele. Ha hangja van, egy csapágycsere, és megy tovább, elég sok suzukis műhelyben már bekötött szemmel és fél kézzel megcsinálják.

Kicsit fapad, a merev hátsó tengely "momfortját" szokni kell, kanyarban szeret elpattogni. Kicsit sokat fogyaszt, mert menni csak akkor megy, ha hagyod a fordulatot 3000 fölé menni, viszont akkor étvágya is van.

2019. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell az előírtnál sűrűbben olajat cserélni a váltóban, akkor viszont minőségit. Ez ilyen egyszerű.

Tartsd meg, és használd egészséggel.


Nem megy tönkre a csapágy, nem kell a para.

2019. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!