Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Orbán tudna venni magának egy...

Orbán tudna venni magának egy Bugatti Chiront?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Willi Orban? Persze, jól keresnek a Bundesliga játékosok.
2019. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vikire gondoltam
2019. jan. 7. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Akkor miért nem úgy írod, hogy O1G? Abból mindenki tudja, így meg csak találgatunk...
2019. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
Miért tudna? Nem tudna, de szerintem nem is akarna. Ez egy buta, provakatív kérdés. Senki sem ismeri az anyagi helyzetét sem neki, sem Gyurcsánynak, se senkinek. Szerintem ezt a marhaságot ne is erőltesd itt.
2019. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké
2019. jan. 7. 19:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudna. Mennyibe kerül a chiron, 1-2 milliárd? Havonta elszórnak ennyit közbeszerzésre. De azért gyurcsót se kell félteni, megszedte magát ő is rendesen (privatizáció, számlagyár aka altus) szóval ő is tudna venni egy jó párat.
2019. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolunk, hogy egy 1000 fős falu polgármestere rav4 hybrid, rav3 autókkal jár, emellett van egy hiluxa, 3 háza, kozbeszerzesből vett transportert, amit elvitt magának.

Szerinted?

Köztisztviselőként dolgozom közös hivatalban, tudok mindenről. Papíron 360 ezer a fizetése. Ebből vadászik, házat épít, autókat vesz, állandó gyorshajtásait fizeti. És ez csak egy kis falu polgármestere...


Akkor Orbán? Elég egy jól irányított közbeszerzés, közfoglalkoztatási program pénzét sem nehéz lenyúlni. Számlát bármikor tud szerezni, még én is tudnék... A pénz máris követhetetlen.

Veszek 13 millióért betont közfoglalkoztatás keretében, viszek számlát róla. Kap 4 milliót a vállakozó, 9 millió zsebbe megy, ő nyer rajta 1.5 milkát, én 9et. Elvan számolva minden.

2019. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem egyet tudna szegény venni...
2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezt meg kellett kérdeznem mert hallom hogy brutális összegekről van szó, csak nem tudom felfogni mennyi az annyi és gondoltam így megtudom :D

Köszönöm mindenkinke ment a zöld.

2019. jan. 7. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
O1G vagyis Orbán 1 G astrát is tudna venni. :)
2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!