Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Orbán tudna venni magának egy...

Orbán tudna venni magának egy Bugatti Chiront?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 18:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Orbán 1 g astra xdd

Kb annyit is ér

2019. jan. 7. 21:43
 12/17 anonim ***** válasza:
ő maga hivatalosan nem, de bármelyik családtagja, vagy barátja cége szivesen megveszi és odaadja neki használatra ;)
2019. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jah. Mi meg egész éltünkben nem fogunk annyi pénzhez jutni hogy valaha is vegyünk, vagy csak álmodzzunk egy olyanról.
2019. jan. 8. 14:57
 14/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ha talán te is létre hoznál egy menő vállalkozást, vagy tudatosan készültél volna politikai pályára, akkor most vehetnél magadnak valamit, ha nem is Chiront. Igaz, szerintem kb 16 éves lehetsz, szóval nem, még azt azért nem...
2019. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen 16 vagyok. De értelmesen tettem fel a kérdéseimet, szerintem elfogadható helyesen is írok, szóval nem tudom ez most kötözködés lenne e..
2019. jan. 8. 22:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kötözködtem. Csak 16 évesen még nincs elég tudásod, tapasztalatod ahhoz, hogy átlásd ezeket a dolgokat. Egy politizáló kérdést tettél fel egy autós fórumon. Ha bajod van a kormánnyal, vagy az életeddel, akkor szerintem a megfelelő fórumokra írj be. Egyébként mindentől függetlenül: haverod a miniszterelnök? Csak mert Vikized. Apád lehetne. Nem, nem azért mondom, mert én a híve vagyok, hanem azért, mert bosszant a provokáló kérdésed.
2019. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Engem meg te bosszantassz te fideszes köcsög:D

Jössz mindjárt azzal hogy tisztelet. De mit tiszteljek benned, ha egy fereg ember vagy. Ja es tolem lehetsz 40 eves is.

2019. jan. 8. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!