Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vesz, ki engedhet meg...

Ki vesz, ki engedhet meg magának 15 ezer eurós autókat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok autó tetszik ebben az árkategóriában, sok fiatalt is látok ilyen kocsikkal szaladgálni (Audi a5, S Mercedes, újabb BMW-k). Ilyenkor elgondolkodok, hogy ki teheti meg azt, milyen fizetéssel, hogy ezeket fent tartsa.

Gondoltam már rá én is, hogy egy jobb angliai munkával 1-2 év alatt gond nélkül összegyűjthetek ennyit egy ilyen autóra, de kérdem én, hogy ezt így nekem megérné?

Milyen árnyoldalakra kell gondolni ha ilyen kocsit vásárol az ember?

Otthon lakom, saját házunk van, tehát albérletre nem kell költeni, adósság sincs, hál'Istennek enni is van mit és a ház sem dől ránk.

Milyen esetben mondhatom azt magamnak, hogy megtetszett egy 15 ezer eurós Audi és azt megveszem magamnak, és milyen esetben nem?



2018. nov. 12. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha van ra penzed es ennyit meger neked.
2018. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Simán megérné, ugyanis más életcélom nem igazán van, úgy értem, hogy nem akarok saját házat venni, családot alapítani stb.

21 vagyok, végzős a fősulin, ha úgy tetszik ezért élek.

2018. nov. 12. 13:31
 3/26 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezeknek az autokanak a vételára a legkisebb tétel......ezeket fentartani drága.....ha nincs betárazva a zsebedbe évi 3-4ezer euro amit rá tudsz locsolni akkor ezek nem neked valok
2018. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
5 mila kb, ez nagy durranás? Lassan 30 év eltelik a rendszerváltozás óta, volt elég idő egy tehetős réteg kialakulására. Nem látok ebben semmi furcsát, még akkor se ha nekem havi 125-140ezerből kell kijönnöm.
2018. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Egy 2013-2014-es kiadású autóra évente 3-4 ezer megy el?

Nekünk egy 2008-as kocsi van, igaz, hogy egy alacsonyabb kategóriás autó, de gyakorlatilag semmit sem kell rá költeni.

2018. nov. 12. 13:37
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

Lajoska!

A számolás még nem megy neked.

2018. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Először is 15 ezer euró egy új Astra/Golf/Civic alapára vagy még annyi se. Amire Te gondolsz az már prémium autók használtam. Csupán gazdaságilag nézve valsz nem éri meg. De ha az éves értékvesztést nézed azért nem is kifizethetetlen.
2018. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha kitudod fizetni és nem okoz gondot egyik napról a másikra kifizetni mondjuk fél millió forintot a szervízre ha meghal a kettőstömegű vagy turbót kell felújítani vagy vezérlés cserét kell csináltatni.
2018. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

"egy jobb angliai munkával 1-2 év alatt gond nélkül összegyűjthetek ennyit"


Úgy látod, hogy 1-2 évnyi londoni mosogatás után, tömegével jönnek haza 50 milliós autókkal a honfitársaid??!

2018. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Ja, az a fránya tizedes. De fenntartom amit mondtam. Soha nem értem, egyeseknek miért fáj, ha egy ország vezetöje magán repülőn utazik, ne adj isten még vesz is egyet.
2018. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!