Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf IV sdi?

Volkswagen Golf IV sdi?

Figyelt kérdés
Első autónak.Nagyrészt városi használatra. Ismerősnek van egy szépen felújított 1999-es Volkswagen Golf IV sdi. Eladóvá válik. Mennyire szabad szívó dízelt alkalmazni rövidtávúbb utakon? Kipróbáltam és nem volt rossz vezetni csak kicsit lomhának éreztem, de a tulaj szerint max 5 litert fogyaszt.
2019. jan. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mi elromoljon, elvisz A-ból B-be, de sokat ne várj tőle teljesítményben.
2019. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem saját Seat Toledót vezettem 1.9 D szivóba hát ha valaki ült lomha autóba én igen valszeg ez a golf is ilyen bár Á -B be jó
2019. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ebből padló gázon sikerült kipréselni a 120 at. Emelkedőn is tövig kellet nyomni, hogy tartsa a 80-at. De mivel kezdő sofőr vagyok nem is kell egy erőmű.Cél ,hogy a következő 5 évet anélkül kibírja hogy horribilis összegeket kelljen javításra költeni.(Még egy Seat Ibiza

TDI-t vezettem az jóval dinamikusabb.)

2019. jan. 16. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megy az a Golf többet is, csak a szívódízelt le kell forgatni, mint a szívóbenzint :)


Ma már a TDIket is fillérekért javítják, az sem eszik sokkal többet és cserébe ha kimész a városból akkor sem fog körbeautózni egy sóderes IFA.


Helyben rohangálósnak jó, de ilyen 5 éves távlatban inkább valami TDI-t néznék.

2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:
6%
Osztom Johni véleményét!A tdi nem fogyaszt annyival többet illetve nem megbízhatatlanabb annyival hogy megérje az sdi!Szerintem is turbosat vegyel,hegyekben áll hozzá az alkatrész ha valami mégis beszarna,es kb minden sarkon van szerelő aki ért hozzá!
2019. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!