Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Eljött az idő amikor autót szeretnék venni.

Olyan 500 ezerből szeretném kihozni.

Valami normálisabb gépet szeretnék, nem ilyen kacatot mint a suzuki. Legyen egy megjelenése a kocsinak. Benzinesben gondolkozok, legalább 1.6os legyen. El lehessen férni normálisan benne, ne ilyen punto féle kotla legyen. Legyen azért benne némi nyomték és ló, hogy ha előttem tököl valami nyeglett lábú akkor meg tudjam előzni normálisan.

Valami komolyann megjelenésű autóra gondoltam. Amivel azért csajozgatni is tud az ember.

Lehet 3 ajtós is. Felszereltség nem lényeg.


Én BMW, Mercedes, Audi vonalon gondolkozok.

Innen fél millából miket érdemes venni? Valami normálisabb megbízhatóbb típust keresek, nem akarok szerelőhöz hordani 2 hetente.


Köszi,



2019. jan. 16. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most még kell pár vitát-generáló komment a részedről az előző észrevételekkel kapcsolatban, és egész szép mennyiségű választ fogsz begyűjteni. Utóbbi idők legjobb próbálkozása, de komolyan!
2019. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyszerü a trükk, a reklámok bevételek... az iylen krédések sok kommentelőt teremtenek, akinél feltéve nincs blokkolva a reklám azok mind bevételt jelentenek :D
2019. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1. 500 ezer alatt

2. BMW,Merci,Audi

3. Komoly megjelenés


Na ebből válassz 1-et.

2019. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10 es, a szàmbòl vetted ki a szòt. Szerintem is tul van reagàlva, ugymond elpazaroltad a trollkodàshoz valò eröforràsokat, ennyibõ simàn kijött volna 4 5 troll kérdés is.
2019. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Benzines Astra G, Golf IV kifogható ennyiért vállalható állapotban. De inkább keresnék valami kifejezetten jó állapotú Corsa B-t, Astra F-et, Golf III-at. Pénz nélkül nem kell Audiban, BMW-ben feszíteni
2019. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 D. Brasco ***** válasza:
Trollkodásból beirhatsz egy csillagos 5-öst az ellenőrződbe
2019. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ennyiből akár 2 hónapra is bérelhetsz egy áhított "csajozós prémiumot"

De ajánlanám hogy csak egy hónapra béreld ki 300-ért, a maradék 200-ból meg fürödj meg és öltözz fel, és talán még két-három vacsimeghívás is belefér :D És ebből örülhetsz ha egynek dugás lesz a vége.

Amúgy színvonalas hivatásosnál kb. 20 alkalomra elég ez a pénz, szóval én inkább arra keresgélnék.

Ha lejjebb adod a szintet akár 50 kultúrált kúrás is kijön belőle .

2019. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 walk w1th mee ***** válasza:
95-4es c180 merci szóba jöhet
2019. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én csak 2-es alát adok neked! következő órán javíthatsz! azt nem írtad oda hogy 2000-rért akarsz majd tankolni és annyit ne egyen hogy 2 benzinkút távolságot ne bírjon ki
2019. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 veterán vas ***** válasza:

Először is, egy tanfolyamra való pénzmagot kell összekapirgálnod.

Második lépésként meg kell tanulnod vezetni, és egy B kategóriás jogosítványt szerezni.

Harmad....... na ne szaladjunk előre, ha az első kettő megvan, akkor majd jelentkezz újra. ;)

2019. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!