Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez a BMW?

Első autónak ez a BMW?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy e46 330d első autónak ezt néztem ki mi a véleményetek róla? 1,2milliom van autóra de ez nagyon megtetszett.

[link] 17f



2019. jan. 16. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Azt most tegyük félre, hogy milyen állapotban is van az autó.

17 évesen, 3ezer köbcentis BMW... csinálj már egy kalkulációt a kötelező biztosításra, és csak akkor ábrándozz tovább, ha a kidobott összeg láttán nem sírod el magad.

2019. jan. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
Sokan le akarnak beszėlni. Valahol jogosan. Nahde mondok en neked valamit. Vedd meg. Ha beszalmazod jó lesz tyúkólnak. Elėg dizajnos tyúkól lesz, nahde hany haverodnak van olyan? Na? Naugye...
2019. jan. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
850.000-ért normális Golf IV-t, Passat B5.5-öt lehet kapni, nem pedig E46-ot.
2019. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 D. Brasco ***** válasza:
65%
Ne hallgass a többiekre!Ez a világon a legjobb választás ami csak létezik!Még most indulj érte!
2019. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

17 évesen hidd el nem szabad ilyen autót venni.


Én is beleestem ebbe a hibába csak 20 évesen még egyetemistaként.

Akkor 10 éves autó volt és én csak 220Ci-t vettem.

Na az a kín szenvedés hogy az a kevés megkeresett pénzem mind ebbe öltem bele... Hiába volt szerelem első látásra, hiába húzta magával a csajokat mint állat, ha utána meg nemtudtam őket meghívni egy sörre se mert elvitte a pénzt a kocsi.

A kötelezőről nem is beszélve...


Javaslatom.:

Vegyél egy régebbi sportos autót. ez lehet Mitsubishi, Honda, Mazda, VW,

Nagyon nagy választék van.

Pl. egy Mazda 3-ast vagy 6-ost ami 2005-os, találsz 1.000.000ft körül. Ezek között lehet olyan járgányt találni aminek utána néznek, de ha nem is akkor is dobsz rá egy szép felnit, esetleg spoilert, és máris sportos lett.


BMW-t nem javaslom csak majd ha már keresel annyit hogy tisztán zsebbe marad nettó 150-200.

2019. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Hohó!! De külföldi okmányos autó! Figyelj!!


Ezt honosítanod kell, azután regadót kell fizetni, stb stb.. és a honosítás általában nem 1 nap.

Ezzel még számolj, hogy nem "beleülök és megyek". Jelenleg ha nem vagy kereskedő és nincs próbarendszámod, csak traileren lehet mozdítani, fel Pestre ahol elkezdik a honosítási munkákat.


Amúgy.. Nyilván tudod a BMW fenntartási költségeit. Szép autó, jó autó, de néha lehetnek majd meglepetés szervizek :)


Egy automata váltó cseréje 200 ezer körül van.


De arra tényleg számolj, hogy 850 a kocsi, honosítással kb 1 millió. Olajcsere, szűrőcsere, stb, ott is vagyunk hogy 1,2 milla. (Ha meg valamit cserélni kell benne, akkor meg ki is mentünk a keretből).

Vagy pedig nézz 1 milláig esetleg egy magyar okmányos bmw-t amibe beülsz és mész. :-) (meg ami nem automata váltós, mert a manuális nem fáj annyira mikor azt mondják: Na egy 100-as a csere.

No meg a kézi váltónál lehet tiltásig nyomatni :))

2019. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Esetleg ha javasolhatok valamit:

[link]


Ugyanúgy 330 d, a szín is egyezik, a km állás el van írva egy 0-val, tehát nem 24, hanem 240, de magyar okmányos és manuális! :)

2019. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
Én ilyet max akkor vennék meg, ha anyám k.va lett volna és a véremben lenne a szopás.
2019. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Még ma vedd meg, első autónak nem is való más, mint egy tekert órás lefingott béjemvé.
2019. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ha pénztemető kell, még ma vedd meg.

Nézd meg a kötelező és a gépjárműadó éves díját is

2019. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!