Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak?...

Milyen autót válasszak? (Szempontok lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval augusztusban végzek az egyetemmel és szeretnék egy kocsit venni, és már előre szeretnék gondolkodni hogy mik jöhetnek szóba.

1-max 1,3 millió amit rá tudnék szánni

Mindennapos használatra lenne, munkába járáshoz, hétvégi kirándulásokhoz használnám

Csakis benzines jöhet szóba, ne fogyasszon sokat, ne legyen túl régi(ezalatt kb azt értem hogy 10 évnél ne legyen idősebb), viszonylag jó állapotú legyen

4-5 évet mindenképp tervezek vele és addig jó lenne ha kibírná anélkül hogy vagyonokat költenék szervizre

Nem kell hatalmas autó de 4 személyes legyen

Most így hirtelen ennyi szempont jutott eszembe. Ezek alapján tudtok nekem segíteni hogy milyen autókat nézegessek? :)



2019. jan. 17. 11:42
1 2
 11/17 Kamikaze0521 ***** válasza:
Aki a fiatot mocskolta soha az életben nem is volt neki. Punto tényleg jó választás 😉 A Toyota Yaris az nagyon megbízhatatlan. Tapasztaltam, céges autónál. Az tényleg egy elektronikai katyvasz.
2019. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 -nandor- válasza:
Toyota Yaris :))
2019. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Aki a fiatot mocskolta soha az életben nem is volt neki"


Persze, hogy nem volt, mert szerelő ismerősöm tanácsát kikértem: "Ha nem vagyok a magam ellensége, messziről elkerülöm a Puntót..." Így lett Swiftem. Semmi gondom nem is volt vele.


Tesómnak volt Punto-ja, volt, hogy a lámpák nem világítottak rendesen, hol töltése nem volt... stb


Szóval lehet, hogy ki lehet fogni jó példányokat, de nagy eséllyel foglalkozós lesz a Fiat.

2019. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 D. Brasco ***** válasza:
Érdekes,mindig csak a köpködés megy ha a fiat kerül szóba!El kellene már felejteni a 80-as 90-es éveket mert az előbbi vokt az ahol 3év után szétporladt minden a rozsdától az utóbbi meg az ahol az elektronikai gondok voltak!De kb a 2000-es évek elejétől a 2-es punto megjelenésével azert bőven magára talált a fiat,mondjuk ennek a modellnek még volt egy-két gyerekbetegsége,de aztán a grande punto pl egy kifejezetten jó széria lett!A modern kori fiat modell palettából szinte mindent kipróbáltam,kivéve a lineat meg az új tipot illetve az 500-asnak az xl meg stb verzióját,én valahigy mégsem vettem észre semmit ebből a messze földön híres megbízhatatlanságból,megazelektronika,meghogyezegyszar,jajcsakfiatotne hypeból!Olyan meg minden autónál van,hogy kiég az izzó,vagy beszarik a generátor,nem tudom ebben mi olyan meglepő vagy földön túli!Lehet itt a jönni a swifttel is hogy az mekkora sztár,azon majd a nyeles tengely csapágy szarik be!Ennyi......hibátlan autó nincs!Viszont a fiatnak ezt a szarozását jó ideje nem értem!
2019. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Minden márkának megvannak a gyengék.sok ismerősömnek van fiatja és ők meg vannak elégedve. Nem élek álomvilágban, régebbi használt kocsik esetén nem várok csodát hogy semmi baja nem lesz. Márkától függetlenül a legfontosabb az hogy az előző tulaj mennyire vigyázott rá, mennyire van elhasználódva.

Amúgy köszi az újabb válaszokat, a negatív

2019. jan. 21. 11:53
 16/17 A kérdező kommentje:
A pár negatív füstös komment miatt még a füstöt nem vetem el 😀
2019. jan. 21. 11:54
 17/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a tabletem megbolondult... Nem füstös hanem FIAT 😀
2019. jan. 21. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!