Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Verérmülánc csere történt, de...

Verérmülánc csere történt, de bár jel van mind két lánckeréken, de mihez kell állitani?

Figyelt kérdés
Vezér szíjat már töbször, cseréltem gond nélkül előző autómon. Vezérlés fogaskereket is több traktoron tettem helyre , alapokkal tisztába vagyok , de most cserélem egy Skoda Favorit 1.3 -on a láncot, és nem találok benne logikát hova , mihez kell állítani a leleket?!

2019. jan. 19. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az írja a szakirodalmam, hogy felső holtpontra teszed a főtengelyt és a jeltől számítva 12 lánc csapszeg távolságra kell lennie a másik jelnek.
2019. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekhez a motorokhoz kapható a legtöbb esetben speciál szerszám, amivel be kell őket állítani. Lánccseréhez nem fogtam volna hozzá enélkül.
2019. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 JulesTS ***** válasza:

Semmi speciál szerszám nem kell hozzá. Ahogy az első írta 12 láncszem.

Töltsd le innen az Andrt bibliát (első link):

[link]

Leírás a 67. oldalon, kép a 96.-on.

2019. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönőm a segitséget :-)

Gondoltam arra hogy 1-4dugattyú felső holdpont, és a 4.henger szelepváltás, értelmesebbet nem tudtam kitalálni, de az mindég csak próbálgatás lett volna, mégis csak jobb gyári értékre. A neten napok óta kerestem , de fórumokban sem találtam rolla semmit.

2019. jan. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!