Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az autós...

Miért van az hogy az autós közösség nagy része frusztrált gyökerekből áll?

Figyelt kérdés

Itt is megfigyelhető. Ha nem azt a tipusú autót veszed mint ami neki van (itt pl a sok gyökérnek a swift vagy az ignis a nagyon menő) akkor le vagy hordva. Meg se hallgat, rávág minden szart amit az interneten a többi tapasztalatlan gyökértől össze olvas, meg amivel magát nyugtatja esténként hogy ne menjen össze a szerszám. Pedig még egyet nem látott részletesebben mindegy miről van szó. Csak sztereotípiákat ismételgetve okoskodik az emberek nagy része. Az is csak azért hogy lehordja a másikat.

De nem csak itt. Az egész autós közösség erről szól. Mindenki azt hiszi hogy csak ő tud vezetni, és mindenki azt hiszi hogy csak az ő szrja a jó, és mindenki aki nem olyat vesz ag vagy csóró vagy kompenzál mert kisfarkú.

Tudom hogy ilyen az internet. De ez lassan már egy vicc.


Nincs drága autóm, csak tisztán tartom és a márka neves. Sose vágok fel, nem arra vettem, de multkor benzinkútnál odajön egy csávó a csorómobiljával és elkezd nekem feszíteni hogy szerinte feleslegesek a drága autók, meg mennyit is eszik az mert az övé csak 6-ot eszik. Meg neki nem kell ilyen hogy tudjon csajozni. Mikor mondtam hogy jólvan ha megvolt a mai kompenzációs kiselőadás akkor elköszönünk egymástól akkor meg jött azzal hogy ő is vehetne ilyet mert milliókat keres, de ez buta ötlet lenne ilyet venni.

Komolyan? Mi bajuk van az embereknek autó téren? Fszért nem lehet nyugodtan megbeszélni?

Én azt veszem észre hogy nem a gazdagabbak verik magukat az audijukra, hanem a kisember arra hogy "áh nem kell az audi, jó nekünk a swift is az sose megy tönkre". Aha. Rozsda, vezérlés, hidrotőke, gömbcsukló.

Minden autón mozognak az alkatrészek. Kopnak, fogynak.

Bárhova nézek a neten az emberek egymást szídják csak mert más márkajelzés van a szrjukon. Mindegy hogy Honda, Suzuki, BMW, Opel, Audi vagy Volkswagen.

És nem azok csinálják ezt akik R8-ban ülnek. A 200-600 ezres racsingbetyárok és az 1.3 megmondóemberek.


Komolyan ennyire tellik? Nem hiszem el hogy nem lehet enélkül élni. Meg kéne már tanulni leszrni hogy a másiknak milyen szrja van. Én is leszrom neki milyen van, őt se érdekelje már az enyém. Főleg ha csak okoskodni jön oda hozzám és azt hiszi jobban ismeri a szromat amikor most látja először. Vicc ez az egész autós kultúra itt magyarországon.


2019. jan. 21. 07:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%
kérdező te pont passzolsz ebbe a közösségbe. érdekes módon engem nem szoktatok megtalálni:)
2019. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Engem időről időre betalálnak. De lehet igazad van hogy én vonzom be valahogy.
2019. jan. 21. 13:55
 23/27 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ez Magyarország, itt vagyok Heves megyében, putrifalván, mi az első az embernek,ha pénzhez jutnak, mit vesznek?

Szép, drága, nagy, erős autót.

Mindegy milyen, csak nagyobb legyen a szomszédénál.

Igaz, hogy összedől a házuk, meg nincs kerítés, a gyerek kint rohangál margarinos kenyérrel egy szál fszban az utcán, de nem baj.

De Bu,ipesten se sokkal másabb, ott panelban megy ugyanez.

Az, hogy megbízható autóban ülj, ami elmegy a-ból b-be filléres fenntartással, minimális fogyasztással, az nem menő itthon.

2019. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Beviz Elek ***** válasza:
60%

Egyelőre úgy néz ki hogy te vagy a legfrusztráltabb és a hozzászólásaidból az jön le hogy lenézed a csóró népet akinek csak egy 200ezres rozsdakupacra telik, nem is érted hogy milyen jogon vesznek levegőt melletted.


Én fsok bele, mindenki azzal jár amivel akar. Én beülök, benyomom a zenét és semmi problémám az élettel, ajánlom hogy te se más véleményével foglalkozz.

2019. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

Köszönjük hogy élő példát szolgáltattál a frusztrációra. Mindenki próbált csillapítani, lehiggasztani, de sikertelenül. Itt igazából csak egy frusztrált ember volt, te!

Ez a több oldalas csevej most az "autópályán pedig az összes hülye szembe jön" iskolapéldája volt.

2019. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Neha úgy érzem hogy szándékosan értitek félre amit írok. Sose érdekelt kinek mije van. Annyit szeretnék csak hogy ők se azzal foglalkozzanak nekem mim van. Mint a 23-as. Lát pár példát hogy valaki kevésbé bölcs anyagi döntéseket hoz és onnantól biztosra veszi hogy mindenki másnak aki nem a-bol b-be mobilt vezet ugyan úgy rohad otthon a ház és a szőnyeget rágja a gyerek.


Annyit szerettem volna csak hogy az ilyen előítéletekk hagyjanak engem béken mert engem biza időről időre betalálnak. Kérdezni akarok valamit itt is vagy más fórumon csak azt kapom hogy "kellett neked magyarországra ilyen autó, inkább gyújtsd fel". Ennyit szeretnék hogy ne érdekelje már az embereket hogy miben ülök és ne próbáljon meg minddnki mindent belemagyarázni. Engem se érdekel ki miben ül. De van sok negatív tapasztalatom hogy élőben és online is csak beszólogatnak az emberek.

2019. jan. 21. 15:02
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi mindenki hülye csak te vagy itt helikopter... :P
2019. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!