Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha sokáig vezettėl rėgi, alsó...

Ha sokáig vezettėl rėgi, alsó kategóriás autót majd egy modern közėpkategóriásra váltottál meddig volt furcsa vezetni?

Figyelt kérdés
Pl rėgi swiftel jarál 10 ėvig, majd egy 2011-12es környėki nagyobb autód lett. Pl Golf 6, vagy A4 es Audi, Focus kombi vagy bármi. Meddig volt fura az ülespozició, a kilátás belőle, a tolatás az ėlmėny?
2019. jan. 23. 15:53
 1/5 anonim válasza:
Nekem fordítva volt :-D szüleimnek újabb autó aztán mivel nem akartam hitelt jelenleg egy 20 éves skodát vezetek. Nagyon furcsa volt se szervo semmi de pár hét alatt meg lehet szokni ma már teljesen megszoktam.
2019. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közel 30 év "fapados" után egy álom volt a szervókormány, különösen parkolásnál.
2019. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pillanatok alatt meg lehet szokni. Max az nehéz, hogy vannak extrák amiket nem jut eszedbe használni. Pl. fagyoskodsz beülsz és később jut eszedbe, hogy az ülésfűtést is bekapcsolhatnád pl.
2019. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jót könnyű megszokni. Visszafele nehéz.
2019. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egy 8 éves autót nem neveznék modernnek...
2019. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!