Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt magyarázd meg. Senki se...

Ezt magyarázd meg. Senki se tudja?

Figyelt kérdés

Derby Hunter 50 ccm 2 T karburátor.Engedi a benzint,bár az elzáró úszó oké,tiszta minden része,fúvókákra gondolok elsődlegesen,de a próba padon a henger irányába szivárogtatja a benzint.Ejtő tartályon van a padon.Honnan veszi a plussz benzint?Fogós kérdés,fogadjunk nem tudom az okát?

Jó válaszért megy a zöld pacsi,a helytelenért nem adok piros pacsit.


2019. jan. 28. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól írod, " fogadjunk, nem tudom az okát ".
2019. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól van , nyertél.Elírtam, " tudoD " akartam írni.Most boldog vagy ? :-D Te is inkább a kérdést analizálod mint választ írnál a kérdésre. :-D De te sem tudod,ezért meg én nyertem he-he-he :-D
2019. jan. 28. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
én tudom, de nem mondom el mert ge ci vagyok! nyertem! hehe :-)
2019. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma megtaláltam a hibát,nagyon el volt dugva,de én is tudok titkot tartani ezért megtartom magamnak.he-he-he
2019. jan. 28. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Így kell , mindenkivel kibaltázol ha nem árulod el a nagy titkot.

Lehet HEHEHE.

Milyen érdekes azért , mintha te írtad volna kia kérdést.

2019. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Engedi a benzint,bár az elzáró úszó oké..."

Akkor mégsem annyira oké. Lehet, hogy az úszó tényleg úszik, de ha a tűszelep nem zár, máris bukott a mutatvány. Meg akkor is, ha zár ugyan, de annyira magas a benzinszint, hogy valamelyik túlfolyón vagy szellőzőn még a tűszelep zárása előtt ki tud folyni. Illetve ha a próbapadon túl magasan van az ejtőtartály és az üzemanyag nyomása ki tudja nyitni a tűszelepet, akkor is dől a benzin. Bár ehhez elég komoly magasság kell, de nem tudhatom, nálad mi hogy működik.

2019. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rá tapintottál a lényegre.A tűszelep a ludas.Kézzel az úszót felnyomtam és bele fujtam a benzin csonkba.Oké volt.Igen ám,csak a benzin nem tudja akkora erővel felnyomni a tűszelepet.Becsapott,de a próba padon elárulta magát a kis mocsolád. Tavasszal akarok egy komoly próba padot építeni,most csak egy gyorsan össze verbuvált padot csináltam.Az ejtő tartály kb 70 cm magasan lett elhelyezve.

Ment a zöld pacsi..

2019. jan. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!