Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet reális ez a futásteljesítmeny?

Figyelt kérdés

Tudom nem kilómėter alapjan veszünk autót. De nem is amiatt kerdem.

2007 ėv vėgi autó 105 ezer km. Külföldi, papírokkal, bárhol bevizsgalható. Szerintetek reális lehet az ėvi 10 ezer km es futás vagy kamu?


2019. jan. 28. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet valós, 15 év alatt a család kedvenc autójával 55 ezer km-t mentünk (így van benne 305 ezer km) , mindentől óvjuk, de el nem adnánk soha. Én, hogy 3 éve suliba járok az én autómmal meg néha bevásárolni, évente megyek 21 ezret 98,5% városba. Bármi megeshet. Én nem hinnék benne, főleg ha "hölgy tulaj, nem dohányzó és svájci katolikus pap használta a családjával c. sztori van a leírásba)
2019. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem. Ilyen nincs benne. Akar a saját szerelőmet is vihetem (ott helyben van egy autószervíz amit minden eszközzel ideadnak ha vele akarom átvizsgaltatni) meg h elvihetem.márkaszervízbe is ellenőriztetni.

Csak kicsit keveslem ezt a futasszamot.

2019. jan. 28. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van 2008as autó 115 van benne.

A másik 2002es 150e km

A harmadik meg 40e km 2014es

2019. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 15 éves az autóm és 110000 km van benne.

De az nem azt jalenti hogy abban is az van.

2019. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát gyanús, hogy vissza van tekerve. Vagy 90.000-nél kellett volna szervizelni és nincs megcsinálva, mert költeni már nem akartak rá, csak megvették.


Kérdezd le alvázszám alapján: [link]

2019. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!