Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 2t tapasztalatok napi...

125 2t tapasztalatok napi használatban?

Figyelt kérdés
motorvásárlás elött állok és eddig 125 4t motorokat nézegettem (yama wr, xt, rieju mrt, beta rr) azért is tetszettek meg mert nekem bejön a hangja és még a fogyasztás is kicsi + lehet tartani 90-95 km/h utazó tempót. mostanába pedig egyre többet gondolkozok hogy lehet nekem az gyenge lesz és maradnom kéne a 2t motoroknál. röviden anyi hogy mi a tapasztalatotok 125cc 2t motorokkal ha visszafogottabban megyek mekkora a fogyasztás illetve ha néha meghúzom neki akkor is azért diákmunkás fizetésből tudom-e tankolni, mennyire sűrven kell hengerszettet cserélni és a hideg indítás mennyire nehéz. 50cc röl váltanék mert ez nekem már gyenge

2019. jan. 28. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

125-ös, 4:1.05 alatti áttételű váltóval te nem fogsz alacsony fogyasztással 95-ös utazót tartani.

125-ös motornak az utazója ~70 nem 95-100.

2019. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 125-ös sportmotort használtam napi szinten. Tapasztalatom, hogy ha papósan akarnék vele menni, akkor is fogyaszt, mert a rezonátor alacsony fordulatszámon nem növeli elegendő mértékben a töltéscsere hatásfokát, kb kínlódik a motor.
2019. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es, Hát nem tudom mióta 70 az utazója egy 125 2t nek...

Én 50es supermotom simán tartja a 75-80as utazót, vége pedig 90körül van. Igaz egy kis módosítás van rajta, de a 125 2t simán tart egy 90es utazót!

Amúgy egy Derbi 125 4t szerintem nem lenne rossz választás! Keveset fogyaszt, nyomatékos és az is tartja a 90es utazót simán!

2019. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!