Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sv 650, régi vagy újabb?

Suzuki sv 650, régi vagy újabb?

Figyelt kérdés
Melyiket ajanlanátok, sv 650 k1 első szeriás, vagy a k3 ujabb szerias csik lámpás? Mi a különbség?
2019. jan. 28. 22:05
 1/3 vinchenso válasza:
Szia! A régebbi karburátoros , állítható vezérműláncos, az újabb már injectoros és magának állítja a láncot , az ujabbol létezik 4 gyertyás a feketevázasok már olyanok. Pénztárca és ízlés válogatja . Nekem K4 650s volt most pedig k3 1000S mindekettőt imádtam/imádom
2019. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a k3-ason szereztem meg az A-s jogsimat, de azót apróbáltam a 2018-as modellt is. A k3-as nekem szimpatikus volt, habár túl nagy vagyok hozzá (közel 2 m), úgyhogy nem lett volna túl kényelmes hosszabb távra. A k1-est nem próbáltam sajnos, úgyhogy viszonyítani nem tudok, de szerintem, ha van pénzed, inkább a k3-ast vedd.


A 2018-as még agresszívabb, nagyon érzékeny a gázreakció, főleg alacsony sebességnél lesz trükkös, sok ismerkedést kíván, de lassan meg lehet szokni.

2019. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En a régi fajtat probaltam 650est,nagyon jol ment. De ugy hallottam a karbisokkal több a gond. Igazsag szerint az új fajra jobban tetszik.
2019. febr. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!