Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen pofátlanul drága...

Miért ilyen pofátlanul drága a Škoda Fabia 3 a Suzuki Swift Sporthoz képest?

Figyelt kérdés
Mai napig nem tudom megérteni, hogy a Wolksvagen almárkájaban a csúcs felszereltségű Fabia amiben csak 110 lóerős motor van, miért kerül 20-21 ezer euróba, míg a Swift Sport erősebb motorral fullosan kerül 17-18 ezerbe? Nagyjából a legtöbben tisztában vannak vele, hogy a japán minőség minden tekintetben jobb konkrétan ezt a két autó típust nézve. Tehát nem értem...

2019. jan. 29. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
mert az egyik skoda a másik suzuki... ha a skoda helyett dacia jelecske lenne ott akkor olcsóbb lenne mint a suzuki
2019. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszerű: azért kerülennyibe a Fabia, mert eladható ennyiért, tehát van bőven olyan vásárló, aki ezt veszi ennyiért akár Swift Sport helyett.
2019. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem Wolksvagen, hanem Volkswagen

2. A fullos Fabiaba kicsit több extra van mint a swift sport-ban....

3. " hogy a japán minőség minden tekintetben jobb" Ez a minőség nagyon kétes dolog, ugyanis utazási minőségben biztos hogy a Fabia jobb lesz.

2019. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy elírtam. Szerintem az szubjektív, hogy kinek melyik kocsi a kényelmesebb. Viszont összeszerelés, anyag minőségben a 2015-ös fabiam alulmarad ahogy veszem észre. Mindig van neki valami nyűgje. Ezt kell cserélni, azt kell cserélni...
2019. jan. 29. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló nyert. A kérdés kiírásánál az érzelmek diktáltak, felesleges firtatni ezt (ismét)
2019. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:

"Viszont összeszerelés, anyag minőségben a 2015-ös fabiam alulmarad ahogy veszem észre. Mindig van neki valami nyűgje. Ezt kell cserélni, azt kell cserélni.."


Azert a németek valahogy sosem arrol voltak hiresek hogy nem figyelnek az összeszereles meg az anyagok minőségére,méh a kisebb meg olcsobb modellek eseteben sem!

A mimdog van valami nyűgje dolgot meg honnan veszed?Tapasztaltad?vagy olvastad valahol hogx valaki látott olyat aki azt hallotta?Vagy csak már nem tudtál mást mit kitalálni amivel beleköss??

Egyénként nem tudom mit kell ezt eröltetni....oké rájöttünk te a swiftre izgulsz.....te dolgod......vagy most arra vársz hogy állítsuk is fel a kis pélódat,azzal hogy az egekig ajnározzuk mi is a swiftet?!?

2019. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabadpiac van, mindenki annyit kér az autóért, amennyit csak akar. A rosszul árazó márkák befuccsolnak. Nos a Skoda az utóbbi időben nem arról híres, hogy kevés autót adna el. Innen nézve nincs is értelme erről beszélni.
2019. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kellett cserélnem gyertya trafót, féktárcsákat, lengéscsillapítókat kétszer is, égszíjat, csuklót, kuplungot. Most cseszekedik a váltó is, a kettest nem akarja sokszor bevenni. Csak 4 éves autó mindössze... Suzukiban nem kellett ismerősömnek cserélni a kötelező olajon kívül szinte semmit 15 évig.
2019. jan. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!