Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik illatosító...

Nektek melyik illatosító vállt be?

Figyelt kérdés
Eddig amit vettem az autóba, hamar elment az erejük, 1 hét után alig lehetett érezni. Ti milyet használtok?
2019. jan. 29. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenféle parfümös illatosítót kipróbáltam, most is tele a kocsi ilyen parfümös paloma illatosítóval, amit mindig nyomni kell ki és semmi illata. A zacsis paloma szokott illatozni amikor felteszem a belső tükörre, de mihelyt lejebb húzom a zacsit annak is annyi. A kocsimban semmi illat nem marad meg, nem tudom miért.


Próbáld meg a zselés illatosítót, kis tégelyben, zselés bogyók több illatban. Talán az tartósabb, én még nem próbáltam.

2019. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az is benne van, hogy az ember megszokja egy idő után. Nekem se szokott már feltűnni az illata, de volt már hogy valaki beült a kocsimba és megjegyezte, hogy milyen jó illata van az illatosítónak, én meg semmit nem éreztem. :D

Amúgy az autómhoz van gyári beépített elektromos illatosító, amiben néha patront kell cserélni. Ilyen lengedező illatosítókat már nem használok.

2019. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Wunderbaum a tuti. Nem folyik, nem csorog, sokféle illatú van, mindenütt kapható és olcsó. Pár nap után már én sem érzem, de az utasaim érzik, tehát csak én szokok hozzá. 2 hetente veszel egyet, és meg van oldva a dolog.
2019. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kis négyszögletes-ablakos szerű Ambi pur car vált be.
2019. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!