Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mentem autóval egy, egyirányú után a vége parkolóba/bevásárlóközpontba torkollott. Épp mikkor oda értem parkoltak ki és elindult szembe forgalommal én meg villogtam dudáltam mutogattam a behajtani táblára mondom biztos nem vette észre. direkt úgy mentem hogy ne tudjon elmenni mellettem oda érek mellé lehúzom az ablakot mondom neki hogy haver ez egyirányú nem szabad erre menni onnan erre megköszöni hogy jól van röhög és megy tovább.

2019. jan. 29. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Elmondtad neki és rendben van. Te ne lehetsz önkéntes rendőr.
2019. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne önkéntes rendörködjél, neki az a meggyöződése akkor menjen, múltkor nekivágták a kocsimnak a retkek a ajtót , koszálltam és megköszöntem, úgy sem tetszett az a fényezés, meggyöződésük volt, hogy indokolatlanul neki kell vágni az ajtót. Egyszer szembejöttek autópályán, én úgy véltem neki az a meggyöződése, hálát adtam a szabadságjogoknak, hogy mindezt megtehette ha balesete lesz? Kérem, mindenki szabad ember, esetet vizsgálni kell majd lehető legkisebb büntetést kiszabni, tutti megbánta, biztos az emberek jók egytől egyig, senki sem önző hulladék. Te vagy a rossz aki figyelmeztet, így hogyan lesz píísz meg világbéke? Tedd el a jogsid azonnal! Meg ne lássam, hogy vezetsz! Rossz vagy!!!!! Vamzer.
2019. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:

Nyeld le, ha így jártál!

Máskor ne akarj a közlekedésben senkit sem megnevelni. Lehet, hogy akinek legközelebb elállod az útját, az nem csak röhögni fog....... :(

2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj de kemeny voltál es nekimentel egy nagson veszelyee bűnözőnek, ird fel a rendszamot, ha elkapja a rendőrség megkeresi es életfogytig Szibériában fog bunhodni, te pedig kapsz 10 milliard euró jutalmat mivrl ilyen veszleyes embert kaptal el.
2019. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megint a sok buta ember! mert figyelmeztettem a buta embert hogy ne menjen arra mert ha szemből jön valaki akkor össze mennek, de sebaj a birkák mindig összetartanak!
2019. jan. 30. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen mindenki ostoba de te, zseni vagy gratulálok megmutattad! Bárcsak én is olyan okos lehetnek mint te:((((
2019. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 veterán vas ***** válasza:

Szóval szembe jött veled egy buta.

Aztán a kérdésedre válaszolt a többi buta. A #3. válaszomban arra céloztam, hogy legközelebb jön majd a következő buta, aki emellett még lehet, hogy agresszív is lesz, és beveri az orrodat. Természetesen Te attól még továbbra is nagyon okos maradsz, csak vérezni fog a nózikád. ;)

2019. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 imnard ***** válasza:
Ezt nem értem. A kérdező felhívta valakinek a figyelmét, hogy rossz irányba megy. Erre a hozzászólók meg leugatják, miért tett ilyet. De miért? Szerintem ez még nem önkéntes rendőrködés, tulajdonképpen jó szándékú figyelmeztetés. Ha bárki bemegy (tegyük fel) véletlenül egyirányú utcába szemből, és szól neki valaki, az nem baj. Szerintem.
2019. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem ugatja le csak imádjuk ezt a hőst!
2019. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen sok embernek az értelmezés sem megy! azért ez elég gáz ilyen emberektől elvárni a logikus gondolkodást?
2019. jan. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!