Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy 17 éves autónak eddig...

Ha egy 17 éves autónak eddig 13 gazdája volt, és most is eladó, akkor ugye baj lehet vele?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 17:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
[link] Ez a szépség lenne az. Pontosabban én lennék a 13.
2019. febr. 3. 17:23
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt a rendszámlekérdezős oldalon derítetted ki, ott vannak érdekes dolgok...

Én az autómat 6 évesen vettem. A lekérdező szerint 6 év alatt 6 tulajdonos volt. Lassan 8 éve van nálam a kocsi, ez alatt elég aktívan használtam, nem kevés km szaladt bele nálam és eddig semmilyen különösebb műszaki gond nem volt vele. Hogy egy garanciális szinte új autó mért cserélt szinte évente gazdát az jó kérdés...

2019. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem látszik rajta, hogy eddig már 12 tulajdonosa volt:D
2019. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aha onnan. Ugyanúgy itt találtam egyet, ahol 18 évesnek 18 tulaja volt. D
2019. febr. 3. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Már miért szépség ez? Inkább rondaságnak lehet nevezni, én nem venném meg biztos.
2019. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi változott a lekérdezésnél? Én tavaly kérdeztem le egy járművet, és nem láttam ott tulajdonosok számát sehol.
2019. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A tavalyi az semmi nem volt. Idéntől ingyen kiadják a részletes adatlapot. Tulajok száma, km állások a vizsgán, típus, eredetvizsga képek.
2019. febr. 3. 18:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik. Nagy, kombi, arany színű, benzines. Gyönyörű felnik.
2019. febr. 3. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok túl bizalmatlan, de én arra tippelnék, hogy lopott.

Aztán hamisított okmányokkal, papírokkal átírták és még több adás-vételt csináltak, hogy megnyújtsák a hozzájuk vezető nyomot.

Szóval én azt nem hinném el, hogy az a 13 tulajdonos valóságos tulajdonos volt. Inkább valami disznóság elleplezésére papíroztak ennyit.

Persze nem biztos ez, de van annyi eladó autó, hogy ilyen gyanússal nem is foglalkoznék tovább.

2019. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Annyi eredetvizsgán átmenne ha lopott? Főleg ilyen korban? Mondjuk nekem sem stimmel.
2019. febr. 3. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!