Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot autókra miért...

A Peugeot autókra miért mondják annyian hogy nem jó?

Figyelt kérdés
Kezdő vezető vagyok, és gondolkozom az autó vásárláson. Ki is néztem magamnak egy Peugeot modellt, de mindenki akinek megmutatom egyből próbál lebeszélni, hogy már pedig francia autót nem érdemes venni. Nem értem, miért van ez?

2019. febr. 7. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom miért nem sikerül igazán jó autókat gyártaniuk


De .. van jó francia autó is csak ki kell fogni. Tudod mint a lottó ötös

2019. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sztereotípia-szerűség, hogy a franciák kevésbé igényesek, kevésbé gondosak, kevésbé igényes alapanyagokból dolgoznak, mint mondjuk a németek vagy a japánok. De valószínűleg van alapja... ugyanúgy, ahogy a kínai termékek minőségét sem szokás hagyományosan a legmagasabbra tartani.

De vegyél olyan autót, amit tetszik, amit tudsz majd szeretni is. Csak annyi, hogy a francia autót lehet, hogy gyakrabban kell majd szervizelni.

2019. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A mai francia autókkal már nincs semmi gond. Régebbiekkel voltak problémák, de akkor sem mindegyikkel (pl. a Peugeot 205 elég jó volt a maga korában, a GTi változata meg még a mostani modern GTi-k mellett sem vall szégyent, sőt).
2019. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetek én az első, aki azt mondja neked, hogy jó autó a Peugeot? Üdv: egy új Peugeot 3008 tulaj. :-)
2019. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
citroen van, 1.6 thp szóval a betegágy....nagyon sok pénz lett bele nyomva ,hogy tip top legyen, hibáival tisztába vagyok,most már tökre megbízható és a rendszeres tisztítás a kokszosodás miatt ,meg úgy minden egyébre oda figyelve mert finnyás dög. Kop kop 2 éve hibátlan.
2019. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Jó pár ismerősömnek van peugeotja, mindannyian szídják, renaultot szintén. Bár fiatot sem érdemes.

Keress valami normálisabb autót..

2019. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nem sok minden derült ki abból, hogy kinéztél egy Peugeot modellt... Pontosan milyet, mikorit?
2019. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb dízelmotorok jelenleg a HDI motorok. Az meg eléggé Francia.

Mondom ezt opelosként, pl az opelnek a vergődései a dízelmotorjaikkal, kegyetlen.

A régi isuzuból sikerült mára egy nagy szemétdombot csinálni.

Amit személy szerint utálok a Peugeot/citroenben, nem tudom a maiaknál mennyire van jelen, de az a hátsó híd.

Nagyon gagyi, és rá vannak állva szervizek, nem kevés pénzért.

Ezek a xsara, peug/206/106/saxo variációk, az olcsóbbak közül.

2019. febr. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy Franciaországban, mint a világ más országaiban milliók használják nap, mint nap, és elégedettek. Azonkívül nem gyártanának ilyen autót, mert eladhatatlan lenne. viszik, mint a cukrot.
2019. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyen mende-mondákkal nem kell foglalkozni. minden autónak vannak konstrukciós hibái, amik elő is fognak jönni...kérdés, hogy nálad fog-e, vagy már az előző tulaj javította azt.


valaki kifog egy szar autót, aminél minden hiba pont nála fog kijönni, és elkönyveli szarnak. utána mikor megszabadul tőle, elkezd hallgatni a haverokra, japánt vegyél, mert azokkal sosincs gond...véletlenül kifog egy szar japán autót, és akkor vakarja a fejét, hogy hát ez hogy lehet, a haverok aszonták, hogy azokat csak tankolni kell...

2019. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!