Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot mennnyi garanciát...

A Peugeot mennnyi garanciát ad új autókra és ez mire vonatkozik?

Figyelt kérdés
2 és fél éves a kocsi, irtó kevés (20ezer) kilóméter van benne. Nem találom a papírokon, hogy mi a helyzet a garanciával. Jaa, egyébként az a baja, hogy nem indul, indításkor csak kattog.
2010. szept. 27. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2 év kilométer korlátozás nélküli a garancia magyarul már nincs rá. Az akkumulátor rendben van egyébként? (nekem akkor csinált hasonlót mikor cellazárlatos lett az akksim mondjuk nem 2 év után...)
2010. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az aksi lehet-e? Bár szerintem nem, ugyanis gyújtáson megy a rádió, a műszerfalon az óra is működik. Az előző autómnál (igaz, az már 10 éves volt) amikor lemerült az aksi, akkor az óra lenullázódott, de itt nem.
2010. szept. 27. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszatérve a garanciára... Ti vettétek újként az autót? Vagy valakitől megvettétek? Létezik a kiterjesztett garancia is a Peugeotnál ami akár 5 évig is tarthat. Elvileg ha megkérdezed valamelyik márkaszervízt a nyilvántartásukban benne kell lennie a kocsinak és azt is meg tudják mondani, hogy garanciális-e.
2010. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
0 kilóméterrel vettük Peugeot-nál.
2010. szept. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!