Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az a dátum ameddig el kell...

Ez az a dátum ameddig el kell vinnem műszaki vizsgára a kocsit? Mi van ha később viszem? (Gondolom ha előbb viszem az nem baj. )

Figyelt kérdés

Bocs ha hülyeség a kérdés, de most van csak nem rég autóm.

1. autó. :)


Kép:

[link]


2019. febr. 13. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a dátum ameddig műszaki van az autón...a következő naptól műszaki nélkül közlekedsz amiért megbüntetnek a rendőrök.Műszaki nélkül nem közlekedhetsz. Ennyi....én 2 hétig közlekedtem műszaki nélkül,szerencsére én vettem észre,hogy lejárt egy ideje és nem a rendőrök :S
2019. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viheted hamarabb az nem baj.
2019. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Majatom ***** válasza:
Ha legfeljebb 30 nappal hamarabb viszed, mondjuk 2019.04.02-án, akkor az új érvényesség a régi, tehát 2021.04.14-e lesz. Ha később viszed, tehát már lejárt műszakival, akkor meg addig lesz érvényes, amikor elviszed + 2 év. Lejárt műszakival nem közlekedhetsz, tehát elvileg műszakira is csak úgy viheted, ha kérsz útvonalengedélyt az okmányirodában, új nevén Járási Hivatalban, Kormányablakban, vagy nem tudom pontosan mi az új neve.
2019. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!