Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő karc eltávolittás?

Szélvédő karc eltávolittás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerült összekarcolnom a szélvédőt a jég kaparóval. Van valami megoldás amivel el tudnám tűntetni a karcokat?

2019. febr. 14. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Házilag biztos, hogy nem tudod eltuntetni. Szakember polirozassal meg tudja oldani, de sajnos azt se minden esetben. Nem tudom, van e valosagalapja, de elvileg az elso szelvedo polirozasa a legeredményesebb. Szoktak csinalni egy probapolirt, ha az nem jon ossze, akkor szelvedo csere.
2019. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen kis karcokat simán eltüntetik.

A "mély" karcokkal van gond.


De persze arra készülj fel, hogy nem 2 forint lesz!

Ha bontóból tudsz szerezni olcsón karcmentes üveget mert valami tömegautód van akkor azzal sokkal olcsóbban jársz.

2019. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hátsó szélvedőről van szó... az pedig sötétített üveg. Biztositas van az autora, legrosszabb esetben cseréltetem.
2019. febr. 15. 00:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha casco-d van,beßaszod és kicserélteted fillérekért.

Ha népautód van 10 ezeré veszel hozzá.

Érdekes hogy pont a hátsót sikerült összegányolni,a fűtőszál nem dìsznek van.

Legközelebb ne kapirgálj hanem várj 5 percet amíg lefújja ,illetve az ablakmosó is lehozza a jeget.

2019. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen szélvédőpolírozások kb semmit nem érnek az én tudomásom szerint. Ha zavar, csere és kész
2019. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha népautód van 10 ezeré veszel hozzá."


Aha! Tizen éves Astra, amiből ezerszám rohangál az utakon eléggé népautónak tekinthető szerintem. Ennyi hozzá egy hátsó szélvédő: [link]

A bontott nyilván olcsóbb, de nem 10 ezer!

2019. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen kavicsfelverődés eltüntető gyanta. UV-re köt meg, és utána a kavicsfelverődés nyomát se látni. Én használtam már. Ebayről egy ezres.

Azt hogy karchoz jó-e nem tudom. De lehet egy próbát megér.

2019. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!