Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veszélyes előzés?

Veszélyes előzés?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele, hogy ha engem valaki elég neccesen tudott megelőzni (közel volt a szembejövő és lehet hogy nekem is be kellett fékeznem), akkor az azért történt mert benézte az előző, véletlen sikeredett neki így. De most a héten kettő olyan sofőrt is láttam aki nem csak engem tolt le majdnem az árokba, de utána az előttem menőket is hasonlóan előzte meg. Az egyik tegnap volt, be kellett fékeznem hogy be tudjon sorolni az előttem lévő és én közém, utána megelőzte az előttem lévőt akinek szintén nagyot kellett fékeznie és még a harmadik előzése is ugyan ilyen volt. Háromszor benézni szerintem nem lehet, biztos vagyok benne hogy direkt előzgetett életveszélyesen. De ez miért jó? Csak szerintem nem helyénvaló ez? Még ha sietett volna valahova akkor lehet megértem, de kb. 10 kilométerrel később a következő lámpánál utolértem őt pedig szabályosan mentem, tehát ő is a megengedett sebességgel haladt csak az előzések voltak létfontosságúak számára.

Most tervezek fedélzeti kamerákat beszerelni az autóba, ha véletlenül egy ilyen esetet rögzítek vele akkor azzal tudok valamit kezdeni? Rendőrségnek leadni van értelme?



2019. febr. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet jelenteni közúti veszélyeztetésért, rendszám alapján meg tudják keresni.
2019. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akiknek 0 a félelem érzetük. Meg vannak akik úgy gondolják,hogy csak és kizárólag ők vannak.

1 hónapja ütköztem frontálisan,személyi sérülés szerencsére nem történt, mert én mentem olyan gyorsan és azért úgy ahogy sikerült is lefékeznem. Aztán belekezd nekem abba a h-lye gyerek ,hogy én vagyok a hibás mert gyorsan mentem és nem fékeztem eléggé. Az úgy hirtelenjébe eszébe se jutott,hogy ő volt az aki záróvonalnál kanyarba előzött és az én sávomba jött velem szembe :S De még a rendőröknek is azt fújta,hogy nem ő a hibás hanem én :OOOO

2019. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kimaradt,hogy nem..

szóval én NEM mentem olyan gyorsan

2019. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy folyton beengedik az autók, ő meg azt hiszi, hogy milyen jól kiszámolta, hogy pont befért, olyan buta, hogy meg se fordul a fejébe, hogy mázlija volt, hogy a másik gyorsna reagált
2019. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták, és arrogánsak. Srácok, itt ülök a tesco parkolóba direkt a mozgáskorlátozott parkolók mellé álltam ,moért van az, hogy az X5 BMW- t vezető szőke nőket vonzza a mozgáskorlátozott parkoló?
2019. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!