Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jártál már így használt autóval?

Jártál már így használt autóval?

Figyelt kérdés

Kinėzted, minden ok volt vele. Megvetted majd csak nyelte elfele a pėnzt mindig valami újonnan jelentkező apró hiba. Beleuntál ės megváltál tőle.

Mennyit buktál?



2019. febr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem, itt mindenki élete üzletét kötötte amikor használt autót vett... Soha senki nem fázik rá. Csak mások, haverok, akik olyan autót vettek amit a válaszoló eleve utál. Na azok szívnak vele.
2019. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem sosem volt használt autóm. Ismerősöm eléggé befürödtek megint, meg előtte is. Súlyos 100ezrekbe van nekik a használt autó.
2019. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen formában nem. Pedig 2 verdánk is nem újonnan került hozzánk.
2019. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1996 óta csak magamnak javítom az autóim, már szedtem ripityára adagolót, hengerfejet, motorvezérlőt, stb.

De még a mai napig is csak a szög egyszerű dízeleket hajtom, mivel folyamatosan nézem, kik, milyen autókkal szívnak hatalmasat.

Csak lesek, amikor fiatalok olyan autókat vesznek mindenféle tudás, tapasztalat nélkül, amit nagyon nem kéne.

A szerelők meg.....azoknál nagyobb gátlástalan gcik nem nagyon vannak. Nem néznek semmmit, és senkit, kit húznak le.

A mostani szaromat is szét kellene szednem, mert folyik a hengerfejnél a víz, és nagyobb fordulaton rossz hangja van a motornak.

De nagyon nincs kedvem, mert a kaszni is olyan, mint az ementáli sajt.

Tegnap előtt néztem egy motorhibás autót, de zsákbamacska, mert lehet, a blokk repedt. Levenném a hengerfejet, meglátnám, tkönszúrnám magam.

Egyedül szerelek, nincs segítségem, nem tudnám kicserélni még magát a blokkot sem, nem bírom el.

2019. febr. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használt autó? És vannak dolgok amik tönkremennek rajta? Ááá, ilyen nincs is szerintem.
2019. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sokat. Többet mint amennyit le merek írni. Közel az autó árát még egyszer eddig.
2019. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!