Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok, miért nem váltotok...

Simsonosok, miért nem váltotok robogóra? Manapság nem az a menő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdjük már megint!

Ebből ismét vita lesz!

Amúgy azért nem mert nem kell és a simsont jobban megbecsülöm, meg szeretek vele törődni ;)

2010. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert már 30 éve megy és megy és nem áll meg.

Majd ha látok egy ilyen robogót, esetleg meggondolom.

Egyébként azért is, mert utálom az automata váltót, a ksi kerekeket és a műanyagot.

Engem speciel nem izgat mi a menő..

És még sosem szégyenkeztem a Simsonom miatt

2010. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nagy motoros, pár ismerősöm adta eddig oda, hogy kipróbáljam. A Simsonon van váltó. Olyan motor jellege van. Nekem jobban tetszik mint a robogó. A robogó inkább a kis elektromos biciklikre emlékeztet. Olyasmi mint egy benzines kávédaráló. Csak húzod a fülét, majd egyszer elindul.

(félreértés ne essék, autóban sem szeretem az autómatát, mert ugyanúgy viselkedik)

2010. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A zöld kocsma előtt csak Simsonnal lehet ám parkolni!
2010. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

én is Simson párti vagyok.

Semmi értelme ezeknek a benzin faló bicikliknek.

inkább veszek egy jó Simsont amiről tudom hogy karban van tartva és megyek azzal mint ezekkel a műanyag automata váltós szarokkal.Esetleg nőknek eltudom képzelni meg olyan 16 éves ratyiknak mint te vagy de egy igazi férfi nem vesz robogót.

2010. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék ratyi?? Életembe nem ültem robogón 750-es honda shadow-val járok,csak kérdeztem!
2010. júl. 1. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nemkell robogó azért nem váltok át arra... Pff robesz
2010. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is simóm van... tavaly ősszel akartam vennni e piaggió robogót az ismerősömtől... akkor nem adta el ( én csak egykerekezni ökörködni akartam vele :) )

Örülök, hogy nem vettem meg:D 1 hónapon belül lett neki vmilyen baja, azóta 3-4x vitte szervízbe, ahol már egy simson árát ráköltötte és még mindig rossz neki:D


Simsonom még azóta is megvan és megy majdnem úgy 20 évesen mit a robogó 10 évesen:D


Attól függetlenül én szeretnék egy robogót... de nem ilyen 50-eset azokat énsem szeretem... emg a kymco keeway a halálom:D

Szeretnék egy gilera runner 180 fxr-t még most a nyáron lehet, hogy diákmunkából össze is jön:) Na azt már "menő" robogó :D Nem ilyen 50esek :D

2010. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkább felkapott mint menő. Nekem volt pedálos garellim, robogom, 6sebbeséges vízhűtéses suzuki endurom, ezeket mind eltakarítottam és lett egy simsonom 6éve, amit nem adnék oda semmi pénzért és semmi robogóért. Megvettem kellet rá benzin szürő benzincső azota is az van rajta vmit 2éve egy hátsó gumi mert elkopot 4éve lett még egy simom arra is csak benzin cső és szűrő azota benzinenn kívül másra nem költöttem, mai napig egy két pöcintés és már ketyeg akár a svájci doksza, és egy robogonak se lesz olyan fasza kis hangja mint a simonak, szépen belőt alapjárat épp hogy ketyeg utánozhatatlan, 7.5 liter benzinnel 300-320km megteszek, karbit is egyetlen egyszer szedtem szét mikor megvettem kipucolni és tömítést cserélni azóta hozzá nem kellet nyulni, olajat husquarnát használok ez télen sem ülepszik le karbiba, bowdeneket fél évente szépen leolajzom, rendszeresen megtakarítom, másrészt ezek még az igazi kis motorok amiknek a legyártásában nem spóroltak az anyaggal, 95%fém, felépítésük roppant egyszerű, de mégis nagyszerű, ugyanakkor számomra azt a feelinget amit a simo ad nekem, nem pótolná egy robogó sem, nem utolsó szempontból ha terepre kell menni robogoval kinlódtam a homokban, ugyanott simoval 4.be szépen megyek anélkül hogy be inogna vagy bármi, nem utolsó sorban nem szégyelek megjelleni vele mert ahol megjelenek ott mindenütt csak vennék meg tőlem, ha megállok benzin kúton már is többen néznek mint bármi mást és legaláb egy ember oda jön nem adom el de vlt olyan is is vasut piros vagy csak megálltam stoptáblánál és oda szaladt a kedves illető hogy de nem adom el, mondom nem, de biztos-biztos, valóban 21.éves mégse vallok szégyent legyen szó bármiről, de akár melyik robogót veszük hol lesz 21éves korában? mondjuk mind gazdáját válogatja mert aki gondját viseli, azon a motoron meglátszik, de nem hiszem lenne olyan robogo ami 21éves korában ugyan így büszkélkedhet, a simsonnak van egy hírneve múltja belopta magát sok ember szívébe, és sztem kevés olyan ember van akinek ne lett volna legalább egy simsonja bár manapság mullando mert robogok kissé háttérbe szorították, de ahogy nagyapám mondaná az aki simsonon tanult meg motorozni és simsonnal rendelkezik bármilyen motort elvezet, de akinek csak robogo volt és robogon tanult meg motorozni ráültetteik egy váltos motorra és az esetek nagyrészében csak néznek mint rozi a moziba és azt se tudják mi hogy merre hogy rakja sebbeségbe miaz hogy kuplong vagy hogy induljon el vele, magyarán szintén nagyapám szavaival élve elnézést kérek "de robogot a hülye is tud vezetni, de egy váltós mocihoz már érzés és némi tudás is kell" A kérdésre válaszolva pedig előttem a robogó már leszerepelt a simson pedig bízonyított hogy bárhol bármilyen körülményben megállja a helyét legalább is nekem. Nálam egy biztos SIMSON FOREVER!
2010. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
hát én a simsonom semmipénzért nem adnám oda 1 robogó ért az nem motor a számomra hanem 1 kávédaráló amilyen gázon elindulnak én olyanon a simsonnal már rég egykerekezek meg abba miaz élvezet ha nem kell váltani?Semmi!! Ja meg arról ne is beszéljünk hogy 1 simson motorját felújítom 25-30 ból a robogóét meg 60-70 böl !!
2010. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!