Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok Ladán kormányműve...

Hogyan tudok Ladán kormányművet állítani?

Figyelt kérdés
Túl nagy a kormány holtjátéka, hogy állítsam be hogy ne legyen holtjáték? Állítottam rajta egyenesben álló keréknél, jó is lett, de amikor pl balra elteketem félig a kormányt ott megint nagy a holtjáték de viszont ha visszaállítom egyenesbe ott nincs holtjáték.. ez mitől lehet? Rosszul csináltam valamit?

#Lada #szerelés #futómű #holtjáték #kormányműállítás
2019. febr. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez így van akkor már kikopott a kormánymű.Csere,felújítás.A kormánymű kivezető csonk tengely és annak perselye szokta megadni magát legelőször.Ilyenkor megadja magát a szimering és elfolyik az olaj.A kenés nélkül pedig vége.

Nem csináltál semmit rosszul,ha a tetején lévő hernyócsavart,előtte fellazítva a kontraanyát és úgy állítottad.Másként nem is lehet.

2019. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így csináltam igen . Köszi a válaszod . Akkor majd cserélem az egésszet ..
2019. febr. 24. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vezesd már félre a kérdezőt, elfordított keréknél normális a nagyobb holtjáték. A lada kormányműve globoid csigás.
2019. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm ezt jó tudni akkor szerencsére jó a kormányművem . De az összekötőket cserélni fogom
2019. márc. 13. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összekötőket én is cseréltettem, de nem elég csak azokat, a nyomtávrudat is érdemes kicserélni, meg a segédirányító kart, egy csapágyazott kivitelűre, könnyebb lesz tőle a kormányzás.

Meg még azt akarom mondani, hogy ha beállítod a kormámű csavarját, legyen felemelve a kocsi eleje, hogy a kerekek ne legyenek leterhelve, ez nagyon fontos.

2019. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen tanácsod megfogadom
2019. márc. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!