Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem volt magnó a kocsimban....

Thomassabo kérdése:

Nem volt magnó a kocsimban. Skoda felicia. Ha nem látok semmilyen szabad kábelt, se pozitiv se negativ. Hogy tudnék bekötni egy autórádiót?

Figyelt kérdés
Esetleg valahonnan lehet egy pozitiv negativ kabelt kotni?

2019. febr. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerem ezt az autót de már úgy tudom mindegyikben van rádió előkészítés. Antenne sincs?

Ne is kábelt keress, hanem egy csatlakozást amit csak rádugnak a rádióra.

Ilyet k [link]

2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maximas ***** válasza:
"Esetleg valahonnan lehet egy pozitiv negativ kabelt kotni?" Ha mégis találnál, az nem lenne elég a rádió rádió üzemeltetéséhez ugyan is a hangszórókat is a rádióba kell kötni plusz az antenna vezeték. Rádió előtt egy olvadó biztosíték minimum. Jah és a ezek a vezetékek meg is lennének, akkor valamifajta tűs csatlakozásuzúnak kellene lennie esetleg AUX. Szabványt követnie kellene.
2019. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig már azt hittem hogy, a levegőben át jut a jel a hangszóróhoz. Nyilván ezt tudom èn is, illetve hogy hogy biztosíték stb stb... Rosszul fogalmaztam. Nem találok semmiféle csatit, honnét tudnék pozítív vonalat húzni? Kábelek vagdosása nélkül!
2019. febr. 25. 01:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Elviszed egy szakemberhez aki bevezetėkeli, a fejegysėget is beszereli, ha kell akkor hangszórókat is.
2019. febr. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdéseket teszel fel az elején,akkor ne te csináld,ha nem hozzáértő.Ha van mód rá, akkor nézzed hogyan csinálja és kérdezz infókat.Én fiatal koromban így tetem és rengeteget tanultam ,mert a tanműhelyben nem volt rá mód,hogy rendesen megtanuld.
2019. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!