Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes alvázvédőzés, illetve feketén szokták magában hagyni az alvázvédőt, vagy visszafestik az eredeti színre?

Figyelt kérdés
Az autómra ráférne egy alvázvédőzés, most is van rajta, de pár helyen le van jőve (emelési pontoknál, illetve 1-2 kisebb leverődés), illetve van néhány helyen kisebb korrózió. Mennyibe szokott kb egy teljes alvázvédelem, illetve natúrba hagyják az fekete alvázvédőt, vagy színre fúják vissza?

2019. febr. 27. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontos árajánlatot csak ott fogsz kapni ahol csinálják. Az sem mindegy milyen, mekkora autó, mert az lehet randos kisautó, vagy éppen egy méretes 3,5 tonnás kishaszon.
2019. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy Opel Astra H-ról van szó, ami osztrák volt, emiatt kell az alvázvédelem.
2019. febr. 27. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem panelban laksz akkor otthon az udvaron simán megcsinálod magadnak...


Annyira piti, amatőr dolog hogy csak na!


Veszel 2 doboz alvázvédőt megy egy nagy ecsetet és kész.

Felemeled az autó elejét, felbakolod, aláfekszel, leszeded a koszt és mehet fel vastagon az alvázvédő...


Majd ha az elejével végzel akkor leereszted és felemeled a hátulját, felbakolod és azt is lekened.

Arra kell kb. figyelni, hogy a kipufogó csövekre, dobokra, lamdba szondára, futóműre, gumitömítésekre ne kenj azon kívűl mehet mindenhova bőségesen!


1 hétig bűzleni fog az autó de le van sz@rva :D

2019. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha osztrák volt, akkor már mindegy. Ha elkezdett rohadni, védheted.. Egyébként 80 ezer körül van, de ezt csak profival csináltasd.
2019. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itthon nem csinálom én meg, mivel a tank alá is kéne menni, azt meg nem szedem le, se szerszám, sem hely nincs a szereléshez. Illetve le kéne szedni az egész kipufogórendszert, mivel útban lenne, szintén se szerszám, se hozzáértés, se hely. Még annyira nem tré a helyzet, bőven a menthetőn belül van, egyelőre még felületi a rozsda, lekentem mikor már megvettem rozsdaátalakítóval, így kibírja júliusig, akkora kaptam időpontot alvázvédőzésre. Köszönöm az eddigi válaszokat. Arra viszont nem kaptam választ, hogy hagyják feketén az alvázat, vagy visszafestik legalább színre? Vagy az plusz pénz, kivitelezhető?
2019. febr. 27. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokták hagyni, feketén. De mire gondolsz egyáltalán? Egy autónak se fújják színre az alját gyárilag.
2019. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah tényleg... mindig elfelejtem a tankot :)

Nekem az autóban van a hátsó ülés mögött állítva.


Hát igen, szerszám nélkül nem fog menni otthon.

2019. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az új autónkon feketére hagyták a gyárban. De szerintem általánosságban ez a gyakorlat.
2019. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan arra a színre van fújva az egész alja az autónak, amilyen színű az autó, persze alul nem metál, csak megegyezik a kaszni színével. Új autóknál meg tényleg nem fújják le?
2019. márc. 1. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Az érdekes, mert soha nem fújtak le szerintem semmilyen autót alul. Nem lehet, hogy ezüstmetál autód van?
2019. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!