Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parasztság ha a benzinkúton...

Parasztság ha a benzinkúton nem tankolok, nem veszek semmit, csak a kerekekbe fújok levegőt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is szoktam
2019. márc. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra való a kompresszor. Ha csak ez kell, akkor sima ügy. Én pl a biciklivel is oda járok.
2019. márc. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, én is igénybe vettem már párszor.
2019. márc. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Oda járok,sőt még a wct is igénybe veszem, mert ingyenes.

A lány/srác aki a oult mellett áll csak a munkáját végzi, nem gondol semmi ilyenre

2019. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Céges autóval sokszor van, hogy csak vécézni állunk meg a pályán benzinkútnál. De nyáron a bogárszezonban szélvédőt is szoktunk mosni tankolás nélkül és általában nem szokott ebből gond lenni.

De ezzel van negatív tapasztalatom is. Akkor saját autóval voltam, megtankoltam 40 liter prémium gázolajat, majd kicsit le akartam törölni a szélvédőt. Erre a kutas letegezve rámóbégat, hogy mit képzelek én, nem azért van ott a vödör, hogy "kocsitmossak", nem foga ő azt naponta feltölteni mert összemocskolom. Hozzáteszem, nem durván retkes, vagy sáros autóval álltam be. Na ez a parasztság! Máshol még fel is ajánlják a segítséget, nem elzavarják az embert. Azóta azt a kutat nagy ívben kerülöm. De ez mundjuk egy eset volt a sok százból.

2019. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6-os merre fele van ez a kut?

En is palyan vagyok benzinkutas es a fonok mar azert leorditja a fejem ha a napi 500 “vendeg”-nel csak egyhez nem ertem oda idoben hogy felajanljam hogy tankolok helyette

2019. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam és nincs belőle probléma.
2019. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis, sőt, olyan is van, hogy 4en bemegyünk pisilni + minden ablakot és a szélvédőt lemosok, nem költünk egy fillért sem, és ebből sincs semmi baj.
2019. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!