Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parasztság ha a benzinkúton...

Parasztság ha a benzinkúton nem tankolok, nem veszek semmit, csak a kerekekbe fújok levegőt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 00:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 7 Budapest, egyik pesti külső kerületben lévő "kagylós" kút. Ha konkréten lényeges, hogy melyik, írj rám privátban és megadom. Szándékosan azért nem akarok nekik nyilvános negatív reklámot csinálni, csak mert egyszer volt egy tapló alkalmazottjuk. Ez már pár éve volt, lehet nem is dolgozik már ott az illető.

Amúgy ez az egy negatív tapasztalatom volt benzinkutakkal kapcsolatban. Ahol most tankolok heti rendszerességgel, már megismer a kutas srác. Tudja, hogy mindig elhajtom, így nem is próbálkozik. Tudja hogy magamnak szeretek tankolni. De ha épp ráér, csak beszélgetni is odajön autós témáról pár szót. Az mondjuk abszolút nem zavar. Amikor autót cseréltem, az is rögtön feltűnt neki és szóvá is tette hogy nem ezzel az autóval szoktam lenni. Valahol jól esett a figyelmessége. :)

2019. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy máshol nem nagyon tudja az ember, így nem az.


Én is sokszor csak ablakot mosni meg gumi nyomást nézni állok meg. Vagy biciklit pumpálni.

2019. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Legális Technocol ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy Magyarországon valaki annak vélje, de szerte a világban nem az.
2019. márc. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anc ***** válasza:
#11-es para ez a sztori! Hihetetlen, hogy valaki megengedi ezt magának. Nekem eddig csak jó tapasztalatom volt a "kagylós" kutakkal, csodálkozom, hogy alkalmaztak egy ilyen idiótát. Azóta tuti megszabadultak tőle, hamar kiderül, ha valaki így viselkedik!
2019. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!