Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség vezetési...

Mi a különbség vezetési szempontból dízel illetve benzines autó között?

Figyelt kérdés
5 ös golfon tanulok vezetni ami dízeles, nekünk meg benzines focus van és mondták többen, hogy azzal majd másabb lesz vezetni.
2010. júl. 2. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%
dízeles... jó, eddig olvastam el a kérdést, buktál egy választ, mert buta vagy.
2010. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
14.17 az autó gázolajjal is működik és butaság amit írtál mert a családban 2benzines gép van minden más dízel és télen nyáron azzonal indul még a 30éves aro is és az is dízel, jó dízelnek nincs párja gazdaságos és sztem a hangja se ronda, az pl igaz lustább, de nagyobb sebességnél a dizel is szedi a lábát gázadásra ugyancsak alacsonnyab sebbeségnél nem annyira, a gondolkodás se mindre igaz mert pl aronak is oda lépek egyből veszi adást nem gondolkodik, de az mtz se sokat gondolkodik índításnál is ahogy fordítom kulcsot már jár a motor ízítás és dusítás nélkül, ha jó az adagoló jó a gyújtás hiba nem lehet, de ki mit szeret tény hogy a benzines pörgősebb, de beiskapja a magáét azért a teljesítményért.
2010. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

előző


indulásnál az inditó motor számít még sokat, és a dízelnek az índítómotor az Istene, mig benzinest megmozgatja már indul de a dizelnek azt kell jól meg lökje én minnél nagyob erővel gyorsabban löki meg annál könyebben indul

2010. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Az srácok elég nagy tré ha valaki nem tud benzines kocsival gáz nélkül elindulni pusztán lapjáraton a kuplung csúsztatásával... Ez sztem alap érzék.
2010. júl. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az indítás az akkumulátor amper értékén múlik minél nagyobb annál jobban indul az autó annál erősebben tudja meghajtani a motort !

hát amiket vezettem dizeleseket az összes 90-nél odaléptem gondolkodik és húz .. egytől egyig.

2010. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nálunk az oktató alapból úgy tanít mindenkit, hogy na akkor induljuk el 10x egymás után benzines kocsival gáz nélkül kuplung csúsztatással.

Így minden tanulóba azonnal bele ivódik a kuplung kezelés érzéke.

Ez az alap és erre épít aztán.

Én is így csinálnám.

2017. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Benzines jobb, ennyi. Kivéve ha a dízel nem egy 1.9 PD TDI 131 lóval, mert az viszont tényleg jó, Minden másra ott a benzines.
2018. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!