Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz üzemanyagszűrő okozhatja...

Rossz üzemanyagszűrő okozhatja azt hogy néha érzem a nyomatekot a kocsiba gyorsitásnál es van amikor nem?

Figyelt kérdés

150lovas turbo dizelről van szó, ugyanazon az utszakaszon szoktam

probálgatni, van amikor rendesen erzem a mellkasomba a nyomtatekékot es van amikor meg csak siman megy. Probáltam hogy nem taposok bele hanem lassan stb.. De nem mindjg van meg azaz erzes hogy erzem rendesen hogy húzna csak neha amikor olyan kedve van



2019. márc. 5. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül változtatható geometriájú az a turbó?
2019. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen valtozo geos
2019. márc. 5. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor letapadt.
2019. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igene, nekem is ez volt az ötletem. Mondjuk nekem meg az eélektromos fojtószelep vacakolt, de akkor nem hogy csak gyengébb volt, hanem dombnak lefelé is elkezdett lassulni. (ez 163 lovas)
2019. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kardiológus látott már? Aggasztó, hogy néha a mellkasodban érzed...
2019. márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed már megválaszolták.

Viszont én azt hozzá tenném,pláne,ha az üzemanyag szűrőre gyanakszol,hogy azért azt is illik cserélni rendszeresen miután elég lényeges!,pláne,hogy alap esetbe nem tétel a cseréje. (az én turbós benzinesembe sajna nincs külön olcsó szűrő,csak az ac-be építve)

2019. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat!

Minap végigszenvedtem a műszakom első részét az Ikarussal (280-as), alig akart menni, füstölt, dadogott. Kiállás alatt a garázsban megnézték, kicserélték az összes szűrőt, plusz légszűrőt, és teljesen új erőre kapott, olyan lett, mint rég.

2019. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!