Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnam tudnék eredeti olajat...

Honnam tudnék eredeti olajat venni?

Figyelt kérdés

Hiába mondja valaki hogy unix, bardi. Astra G autóm az Bárdiban kapható castroltól ment tönkre.....

Kovacsautorol mi a vélemény?


2019. márc. 7. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért részletezd kérlek, mi az hogy tönkrement? Egy Bárdi nem fog hamisított olajat árulni nagy valószínűséggel.
2019. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Olcsó volt, így vettem két 4 literest.

Egy évben kb 25 ezret mentem 2x csereltem, ezalatt a 25 ezer alatt eljutott 1 literig az amugy 125 ezer kmt ment autó ami ujonan vasarolt volt es 80 ezernel került hagyatekbol hozzám, volt 2 olajcsere amit 10 ezrenkent. Mobil 1, szintén itthon cserelve 5w40.

Ezután kapott 5w40 castrolt először fel lityit csipegetett el, majd csere utan a nivo aljat surolta 12500 alatt.

2019. márc. 7. 20:38
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, higy jutott el idáig. Eddig 2 deci volt a maximum.

Mielőtt hozzám került is együtt néztük edesapammal. 2deci.

Pedig nagyreszt pályán hasznaltam 110-20 közt.

2019. márc. 7. 20:39
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem az olaj rossz, hanem ennyit bír az Opel.
2019. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A G astra amúgy szereti "csipegetni" az olajat. Amit írtál, az a mennyiség teljesen üzemszerű.
2019. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél olcsó mannolt. Komolyan. Olcsó ezért a kutya se hamisítja.


De szerintem nem attól ment az tönkre, az opelek zabaljak az olajat ha 12500 alatt egy nivonyit ment le az csoda jó.

2019. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még lehetne is létjogosultsága ennek a kérdésnek, ha nem egy híresen olajfogyasztó motorról lenne szó. Szerintem örülj neki hogy még nem 1000km-enként kell töltögetned az olajat.
2019. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Nagy tévedés azt hinni, hogy az olcsósága miatt nem hamisítanak olajat! Ha gondolkozol, rájössz, hogy mit és miért lehet hamisítani. Elvileg a Bárdi nem fog hamisított olajat árulni, gyakorlatilag ha nagyon olcsó az olaj, akkor az fura. Az, hogy elkezdte csipegetni az olajat nem egyenlő azzal, hogy tönkrement a motor. A kenése még lehet jó. Az olacserénél kell egy mintát venni és azt bevizsgáltatni.
2019. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Hu ennyi hülyét amennyi válaszadó van itt. Kezdjük ott, hogy a kérdező le sem írta a motortípust de már egyből az van hogy híresen szar motor... Elárulom hogy 2000-es évjárat körül kb 2 évig gyárották egy motorral ami ette. Az előtt az után nem ette. Z14xep motoros van nekem, majdnem minden alkalommás máa fajta olaj került bele, újonnam vettük, 160 ezer km van benne. 0 az olajfogyasztás. Nulla. Ezt figyeljétek, nem eszi az olajat. 10-12 ezer km ként cserélem és nem eszik belőle semmit. Pedig szoktam forgatni is 5 ezer felett.
2019. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem attól fogja enni az olajat az autó hogy 5000felé forgatsz egy motort hanem attól ha sokat megy hidegen. Én sokat használatam annó városban, rövidtávokra, hideg motorral. A havi 1litert megkérte olajból, de mivel az autó értéke jelentéktelen volt, nem érte meg szétszedni a motort és megcsiálni.
2019. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!