Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibamentes, de a kora miatt...

Hibamentes, de a kora miatt ciki autót érdemes lecserélni újabbra?

Figyelt kérdés

Az autó egy A4 B5 tdi kombi, 430e km*vel. Teljesen hibamentes, olcsó az üzemeltetése, DE sok esetben már ciki vele megjelenni. Eladni csak apróért lehetne.

Ti lecserélnétek egy valamennyivel újabbra ( ami rizikós ), vagy használnátok, még szétesik?



2019. márc. 8. 08:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Tied és a te igényeid számítanak, ezért nem ciki lecserélni a kora és kinézete miatt. Ez csak egy használati cikk.
2019. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Ha olyan állásod van amihez olyan autó kell amivel "meg lehet jelenni" akkor azt adja szépen a cég... ha meg csak a saját menőzésedre kell, le ne cseréld...

én is ami most van autó addig fogom használni amíg megy

2019. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Ciki vele megjelenni.... mennyi idős vagy?

Én autót azért még nem cseréltem miután az ég világon semmi bajom nem volt vele,mert ciki lenne már...azért cseréltem mert sz.r volt,vagy mást akartam. De simán önállóan eltudtam dönteni,hogy cseréljek vagy sem.

2019. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos addig megyek vele, amíg műszakilag biztonságos, és a szervizelésére nem kell ésszerűtlenül sokat költeni.
2019. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Beviz Elek ***** válasza:
50%

Ha egy komoly vállalkozás ügyvezető igazgatója vagy ilyesmi vagy, tárgyalásokon pedig fontos a megjelenés, akkor teljesen megértem és cseréld le. Ezt nem tartom valószínűnek, hiszen akkor nem itt érdeklődnél hanem mindig a legújabb A8-assal járnál.


Szóval a helyzetedben nem érdemes lecserélni, nem ciki az autó, az viszont ciki hogy szerinted ettől függ hogy mások mit gondolnak rólad.

2019. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Nekem regi swiftem van, 1 eve hiba nelkul szolgal igy okom nincs a cserere ameddig birja birja utana veszek egy i30-at es eletem vegeig kitart
2019. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy tökéletesen működő fekete-fehér TV-m van,40 éve hibátlan.Jó az,minek lecserélni?

Viccen kívül ha valamit meguntál akkor válts,ilyen egyszerű.Én is leműszakiztattam majd eladtam a Twingot,pedig semmi baja nem volt.Egyszerűen csak ráuntam és beleszerettem egy Jaguar S-typeba,pedig azzal aztán vannak gondok rendesen és kell is rá költeni,mégsem bántam meg.Van aki rohadásig hajt egy kocsit,más belecsap a lecsóba és kinézet alapján választ kocsikat ötévente.Én is.

2019. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Az autó egy használati eszköz, egy gép. Nem ez kéne, hogy megmutassa, milyen is az ember. Ha az igényeid nem elégíti ki (ennek elég széles a skálája, egészen a megbízhatatlanságtól a ráunásig terjed), akkor válts.

Egy telefont/számítógépet megéri sűrűn (3-5 év) cserélni, hiszen egyre több mindenre képesek, de egy autó végülis csak elvisz A-ból B-be.

2019. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 veterán vas ***** válasza:
81%

Ha a felnőtt fejjel nem tudod eldönteni, hogy mire van szükséged, mit enged a pénztárcád, és mennyire számít a mások véleménye, akkor válaszolhatunk neked bármit ezen az oldalon. Egy ilyen kérdés feltevése arra utal, hogy Te úgyis csak a mások elvárásainak akarsz megfelelni.


/pedig nem érdemes/ :(

2019. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy Suzuki wagonr - em van, na ezzel valóban ciki megjelenni,mégsem cserélem le, mert nincs baja, apró pénz a fenttartása. Viszont, ha több pénzből gazdálkodhatnék havonta, mint most, ergo megtehetném, hogy egy Ford Mustángot hajtsak, lecserélném a Suzukit. Tehát, ha megteheted, hogy jobb, újabb autód legyen, nem terheli meg a pénztárcádat akkor cseréld le.
2019. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!