Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hogy megy a forgalomban...

Kinek hogy megy a forgalomban vezetès 10-15 óra után?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok èrdekelnènek, akik tènyleg nem vezettek a tanfolyam előtt sehol. 10 óra után miket csináltatok, mit gyakoroltatok, mennyit mentetek?

2019. márc. 10. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

1.órán rutinoztam negyed órát aztán kimentem a forgalomba majd hazavezettem (65km).

30.óráig ugyanez. a parkolások, városi forgalom és városon kívül mentem.

Nem éreztem hogy menne, egyszer jó volt máskor meg úgy jöttem haza sosem lesz jogsim. Nem lett meg a km-em és vettem +10órát, majd +5-ös. 40.óránál kért nekem az oktató időpontot és nemsokára vizsgázom.

2019. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen rossz megközelítés ahhoz mérni a jelenlegi tudás szintedet, hogy másoknak az hogy megy...

Nem a legjobb hasonlat, de egy verset nem biztos, hogy az tud a legszebben elszavalni, aki azt a leghamarabb megtanulta.

Az autó vezetés tanulható, de a tanulók eredményit összehasonlítani értelmetlen, nem véletlen az, hogy nem osztályoznak a forgalmi vizsgán, két minősítés van, a sikeres, és a "gyakoroljon még"

2019. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Előtte sose vezettem. Első két óra rutin pálya volt. Utána külváros és környező faluk ezekkel még nem is volt semmi gondom.(ez volt 8.óráig kb) Aztán elkezdtünk belváros és szűk utcák itt már volt gondom a kis iven kanyarodással. (Még mindig van hogy belehibázok)Váltóra hálisten én egész hamar ráéreztem. Holnap lesz a 12.-13. óram úgy szint belváros forgalomba. Vannak hibáim bőven , de ki lenne ennyi idő alatt profi és hibátlan? Minden gyakorlás és idő. És te hogy állsz?
2019. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

12-ik óránál járok.

Belvárosban megyünk egyelőre, parkolást, megfordulást is szoktuk már gyakorolni.

Úgy érzem egész jól megy, az oktató is azt mondta. Bár a váltásokat gyakorolnom kell még szerintem.

Első két órán csak kormányoztam meg indexeltem. Az oktató kezelte a pedálokat, utána meg apránként csináltam én is mindent.

31/N

2019. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen mindenkinek a választ! Kedves Második nem a tudásszintemet szerettem volna összehasonlítani, az èrdekelt hogy más hogy èli meg, illetve most hogy nincsen rutin, hogy èpül fel más iskoláknál a vezetès.

6 alkalommal voltam eddig, 12 óra, az első alkalommal elmagyarázta az oktatóm a pedálokat, váltást...ezután már mentünk is az útra (kisváros). Kèsőbb voltunk párszor a rutinpályán,parkolást, szlalomozást, kèzifèkes elindulást gyakorolni, de már odáig is nekem kellett vezetni (20 km), azóta kisebb települèseken, illetve lakott területeken kívül is megyünk folyamatosan. De ezek szerint akkor máshol is nagyjából ez a felállás. :)

2019. márc. 10. 19:28
 6/7 anonim válasza:
Budapest, Zugló, M3 bevezető alatt. Első 9 óra végig pálya, csak pedalkezeles, parkolás, megfordulas. Elso forgalom 10-11. Óra, M3-ason végig. Azot vettem meg 10 órát, voltam többször is autópályán, országúton, meg Bosnyák tér, Hungária krt., Kerepesi út. Hátra van még a kötelező Szentendrei út, Váci út, Megyeri híd, plussz a Belváros, mint olyan útvonalak, ahol az oktató szerint mindenképp vezetnem kell, mielőtt vizsgára megyek.
2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vezettem előtte egyáltalán, egy órát voltam rutinpályán, másodikon már forgalomban (nagyváros). 10-15. óra körül ha jól emlékszem már megtanította az oktató a parkolásokat (ahhoz visszamentünk a rutinra), meg egyszer voltunk országúton egy hosszabb ideig, átmentünk egy közelebbi városba. Ezután pár alkalommal országút volt, meg autópálya, azóta csak a városban, kis utcák sok buktatóval. 😀 Legvégén járok már, teljesen jól megy, aztán majd meglátjuk a vizsgán mi lesz.
2019. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!