Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó kereskedésből...

Használt autó kereskedésből mennyi idő múlva tudom elhozni a kocsit?

Figyelt kérdés
Vettem egy kocsit 2hete már és azt mondták hogy majd telefonálnak ha kész van a papírozás stb..de még minden nem hívtak érdemes lenne őket fel hívnom vagy még várjak?

2019. márc. 13. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, mondd, hogy kellene a kocsi. Majd biztos mondják, hogy már 1 hete kész, csak nem jöttél...
2019. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel....nekem össz 7 munkanap telt el és mehettem érte (szerintem gyorsabbak is lehettek volna)
2019. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azért nem hívtad eddig mert azt mondta a csávó, hogy majd hív ha kész van...
2019. márc. 13. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt most én nem értem. Mi az, hogy ha kész van a papírozás? Elvileg ő legfeljebb a friss eredetvizsgálatról gondoskodik. Átiratni, biztosítást kötni a te dolgod. Szerződésminta pedig gondolom van nálunk, hiszen ezzel foglalkoznak. Vagy úgy egyeztetek meg, hogy ő intézi a nevedre íratást és egyből kapod a nevedre szóló forgalmit?
2019. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
Fater kereskedésből vette a kocsiját. Lerakta a pénzt, aláírt 1-2 papírt, eltekerte a kulcsot és vitte a kocsit.
2019. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, úgy egyeztünk meg hogy elintézi a papírozást is
2019. márc. 13. 11:07
 7/12 A kérdező kommentje:
átíratás stb
2019. márc. 13. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy ment, hogy lecsekkoltam reggel hahun, odamentem, mentem egy kört, aztán mwgírtuk az adásvételit kifizettem, eredetvizsgára begurították, majd mentem utána a ocsmány irodába. 5 óra alatt megvolt, ja meg a biztosítás, viberen az alkusz céggel rendeztem eredetvizsga után útba ejtettem és mentem aláírni.
2019. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok..... Én is vettem úgy autót,hogy kifizettem adásvételi,biztosítás és kb 10 perc múlva ott se voltam az autóval. És úgy is vettem amit írtam,hogy külföldről behozott rendszám nélküli....

Nekem teljesen értelemszerűnek tűnik,hogy a kérdező azért nem pattant bele és jött vele haza mert rendszám sincs az autón még.

2019. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez kinti autó mit még forgalomba is kell helyezni? Akkor még műszakira is el kell vinni a az autót a kereskedőnek, lehet hogy nem engedték át műszakin és most szerelőnél van az autó, én rákérdeznék telefonon azért.
2019. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!