Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan van az embereknek...

Hogyan van az embereknek pénze autóra?

Figyelt kérdés
Nem “provokàlás”-ként kérdezem, csak én fiatal vagyok, és nem vagyok ezekben jártas, meg a szüleimnek sincs autója, csak nem értem hogy valaki egy összegben letesz x milliót a kereskedésben/használtautónál az eladónak vagy hogy működik ez? Bocsi ha hülye kérdés...

2019. márc. 13. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tanul, képzi magát így jó állást tud találni magának ami fizet annyit hogy megvásároljon egy jó autót, amennyiben erre vágyik, tegyük már félre a rosszindulatot... ha meglátod a bmw-t mercit, vagy ki tudja milyen álom autód akkor ne arra gondolj, hogy a másik hitelből vette vagy maffiózó, akármi... hanem gondolj arra hogy ha hajtasz te is el tudod érni, mert ő is csak egy ember...
2019. márc. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én havi 260at keresek nettóba, és albérlettámogatást kapok, szóval csak a rezsit kell fizetnem.


Így havi 100-at félretettem (+ egy egy nagyobb bónusz) és 2 év után tudtam venni egy 2 milliósat.


Nemkell félmilliós fizetés, csak jólkell beosztani a pénzed.


Van aki elbulizik, meg eléttermezik mondjuk ugyanennyit havonta, van aki ruhákat vesz, van aki mint énis, meg itt sokan, félreteszünk és úgy veszünk.

2019. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. márc. 14. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!