Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható, olcsó...

Milyen megbízható, olcsó fenntartású, kisfogyasztású 7 személyes autót ajánlanátok? Dacia Logan? Opel Zafira? Más?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatoknak is örülnék! Kis fogyasztás és megbízhatóság, minimális szervizigény fontos! Lehetőleg ne bonyolult, csak szakszervizben javítható elektronikájú gép legyen!

2012. okt. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon olyan ami nem bonyolult elektronikáju.Ha csak nem vmi ős öreg gépet akarsz venni.Nekem Opelem van,igaz Meriva(Zafira kis testvére),semmi komolyabb hibával.Újonnan(vagy pár évesen) a Dacia a jó vétel.
2012. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Volkswagen Sharan
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

dáciát még macboxbol se vegyél, 5év mulva kidobhatod...

nem ültem zafirába meg más 7 személyesbe se de tévébe az autómagatin v mibe azt mondták h nem nagy hely van hátul, meg ugye törésnél egyből éri a csomagtartóban ülöket...

sztem inkább 9 személyest vegyél....

2012. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gomzoli ***** válasza:

Ha 7 személy, akkor inkább a Zafira, mint a Logan. Valamivel tágasabb, és azért sem komfortban, sem műszakilag nem egy színvonalon vannak. Viszont avval tisztában kell lenni, hogy ekkora méretű autókban a hátsó ülések inkább csak rövidtávon elviselhetőek, valamint a csomagtér már csak szimbolikus marad.

Ha Zafira, akkor vagy az 1,7 CDTI (Isuzu), vagy az 1,9 CDTI (Fiat motor). Benzinesből legalább az 1,8-as kellene, hogy úgy-ahogy dinamikus legyen, cserébe kiszürcsöl majdnem 10 litert városban, 8-at országúton. A dieselek beérik 6 literes átlaggal, és jobban is mennek.

2012. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!