Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem megy a kuplunghasználat...

Ha nem megy a kuplunghasználat, érdemesebb lenne automataváltós autóval tanulni, és vizsgázni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akkor utána csak az automatára vonatkozna a jogsim, és nem vezethetnék manuálisat, de elsőre nagyon kiábrándító volt a manuális. A csúsztatott kuplung sem nagyon ment, szinte mindig lefullasztottam. Fájt is tőle a lábam utána, gáz volt az egész.

2019. márc. 14. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Amelyikkel a gázt meg a féket nyomtad az a lábad nem fájt? Csak mert azt jobban használtad közbe...

Amúgy pont azért tanulsz vezetni,hogy menjen és nyilván nem az első óra lesz az amikor már jól fog menni,hogy ha előtte nem vezettél.

2019. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem érdemes.


Nem is értem, hogy ki volt az a lüke, aki kitalálta, hogy lehetőség van "automata jogsit" szerezni.


Vezetni meg kellene tanulni mindenkinek rendesen, aztán eldöntheti, milyen kocsit vezet.


Nekem ez kb olyan, mintha balkormányos jogsi lenne, és nem vezethetnél jobbkorámnyos autót.

2019. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy a sok mazsola már leamortizála párszor a kuplungot, és ezért valami ratyi utángyártott van benne, és ezért kemény?
2019. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a dízel autókkal? Ott mennyivel lenne könnyebb a "kuplungolás"? Könnyen lefullad az is?
2019. márc. 14. 11:34
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Helyette a kulcsszó: gyakorlás!
2019. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
33%
A diesel nehezebben fullad, de azt is le lehet fullasztani, főleg a maiakat.
2019. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

"És mi a helyzet a dízel autókkal?"


És ha jogsid lesz, akkor csak dízeleket fogsz vezetni????


Ne parázz, azért jársz tanfolyamra, hogy megtanuld. Azért veszel órákat, hogy gyakorolj! Menni fog!


Ha ennyire parás vagy, adj nagyobb gázt, nem fulladsz le. Hangos ugyan a motor, de majd idővel finomítasz.

2019. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a gázt még nem is használtam, az oktató azt mondta, csak a csúsztatott kuplung meg a fogáspont. És úgyis lehet gurulni.
2019. márc. 14. 12:42
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha még nem is adtál gázt elindulásnál sose akkor gondolom még tanpályázol és csak szoktatja veled az oktató a kuplungolást.
2019. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól értem, életedben először vezettél, és csodálkozol hogy nem megy a kuplungolás....
2019. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!