Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G vagy vw golf 4?

Opel astra G vagy vw golf 4?

Figyelt kérdés

Első autónak lenne. Benzineseket nezegetek kicsi 1.4 motorral vagy kicsit nagyobbal.


Az opelt sokan ram akarjak eroltetni viszont nem igazan szeretnek olyat, csak az esz ervek miatt van a listan.


Most kepbe kerult a golf 4. Mar csak azert is gondoltam ra mert ebbol is rengeteg van, igy talan alkatresz utanpotlas ugyileg hasonlo lehet mint az astra. De javitsatok ki ha tevedek, nem vagyok otthon a temaban. Mit gondoltok?



2019. márc. 14. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

Releváns tapasztalat mindkettővel, őszinte vélemény, erre 0% gratulálok...


#4

2019. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Releváns tapasztalat mindkettővel, őszinte vélemény, erre 0% gratulálok..."

Engem is lepontoztak. Semmi értelme már ennek a pontozásnak, a sok hülyegyerek csak szórakozik vele hogy mindenre piros kezet nyom. Gondolom jövő héten az iskolában pedig őket verik meg az osztálytársaik. Itt a neten kemények csak.

2019. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!