Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok eredeti CDI...

Arn1 kérdése:

Honnan tudok eredeti CDI elektronikát beszerezni a robogómhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 1998as évjáratú Honda Shadow srx50 típúsú robogó, és tönkre ment benne a CDI elektronika. Az Om-Partstól sajnos már nem tudom megrendelni, ebay-ről pedig nem éri meg, mert 200métert sem menne vele a robógó. Esetleg valaki nem tudja, hogy honnan tudnék beszerezni eredetit hozzá?

#közlekedés #Honda #robogó #Shadow #srx50 #cdi elektornika
2019. márc. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Odormotor.hu? Egyébként nem nagyon éri meg eredetit venni, mert sokkal drágább, igaz tovább tart de pl az enyémnek 8x árkülönbség van.
2019. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon sajnos nincs ilyen, és gondolkoztam az utángyártottban is, de mindenki azt mondja, hogy 200métert se megy vele, ez be is bizonyosodott, mert olyannal vettük, és alig ment. Ezért akarok eredetit venni. Az említett oldalon meg is rendeltem, de egy kB 3 utan kaptam az emailt, hogy már nem gyártják... Az ár különbség már annyira nem is érdekel, csak végre menjen, és legyen jó!
2019. márc. 14. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, vidd el normális szerelőhöz, hátha tud kezdeni vele vmit. Nekem az utángyártott ugyan olyan jó.
2019. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!