Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor valaki levillog 140-nél a belső sávban?

Figyelt kérdés

Engem mindig felidegesít az, amikor huzamosabb tempóval megyek a belsőben (140-145) és valami BMW-s vagy Mercis idióta levillog és bele jön a seggembe 1 méterre, úgy hogy én közben kamiont előzök..

Ti ilyenekre hogy reagáltok?


2019. márc. 17. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rohadjon meg, kb. így :D


Ha befejeztem az előzést akkor kimegyek a külsőbe és kész.

De olyan is volt már, hogy indexeltem volna, hogy visszamegyek a külsőbe de erre megelőzött jobbról.


Nem kell foglalkozni az ilyenekkel és kész.

2019. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jogos, de sajnos nem tudom az ilyen tirpákságot ilyen könnyen benyelni
2019. márc. 17. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Akkor vagy kezdő vagy vagy kissé idegbeteg :D
2019. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Legrosszabb, is-is :D
2019. márc. 17. 21:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hidegen hagy, de morálisan persze bánt egy kicsit, hogy látja, hogy 5 mp múlva befejezem az előzést, és húzok is ki jobbra, de azért villog vagy 10-et, hogy a gázt el se kelljen vennie. Eléggé gáz az ilyen viselkedés, másra nincsenek tekintettel.
2019. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

BMW-vel járok, engem is villognak.

Régen felhúztam magam rajta, hogyha egyenlőre én gyorshajtok akkor ne erősködjön hogy lassan megyek.

De ma már inkább akkor kimegyek a szélére, elengedem, menjen másnak a seg gébe. Előbb-utóbb úgyis kinyírja magát, engem ne vigyen.

Arra viszont nem vagyok hajlandó hogy kapkodjak amiatt mert ő siet. Bárhogy villog, ha nem látom 100% biztonságosnak a visszasorolást jobb oldalra, akkor nem megyek le. Felőlem lehet ő az úr isten is. Nem fogok kockáztatni miatta.

2019. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor elengedem a gázt és motorfékkel lassulok.
2019. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah céges kocsival párszor én is eljátszottam, hogy gáz el és motorfékkel vissza az előzendő autó/kamion sebessége alá majd besorolok mögé és elengedem a villogó autóst, igaz addigra már a dudára is ráfekszenek :D :D


Persze ezt csak akkor ha nem jön a gyorshajtó mögött több normálisan közlekedő, mert velük nem szúrok ki.

Csak a gyorshajtó gyökereket utálom.

2019. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is így szoktam csinálni, ha mást ezzel nem veszélyeztetek, bevetem a jó öreg büntetőfékes technikát, akkor, ha valaki ok nélkül paraszt.

Ha eltudom engedni, elengedem, ha nem villog akkor is látom, hogy gyorsabban megy nálam elengedem, de amikor villog, dudál, balra indexel, akkor felmegy a pumpa és én is átmegyek parasztba.

Az egész napom el tudja rontani egy ilyen gyökér..

2019. márc. 18. 09:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Énis szoktam 150-el menni, mondjuk engem pont nemérdekel ha valaki lassabb előttem, villogni meg végképp nem szoktam mer feleslegesnek tartom pont azért amit mondtok.


Max akkor zavar a lassú menet is ha látom hogy mondjuk egy gyengébb gép 120-al előzz vagy 5 kamiont már 5 perce. Az kicsit zavar.


Az ha engem villognak le nemérint meg. Általában észre sem veszem mer sötétitett az üveg hátul.


Viszont ebben nemértek veletek egyet hogy lassultok. Ilyenkor sajnos lehet hogy bolond lesz emberünk mögöttetek, felidegesiti magát és valahogy megpróbál átslisszanni jobbról amivel lehet belétek megy és sajnos általában ilyen szituációkban mindig az szenved nagyobb balesetet akinek rosszabb autója van.

Elég ha 5 ilyen lassúlásból 1 hülye van és megvan a baj.

2019. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!