Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az ország legjobb...

Melyik az ország legjobb futár állása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostani munkahelyemen kezd szep lassan felmondani mindenki es egyre rosszab a helyzet es ezert en is uj munkahely utan nezek.

Tapasztalatokra lennek kivancsi, hogy ki melyik futar allast ajanlja ha tudtok fizetest es velemenyeket irjatok előre is köszönöm!


2019. márc. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hogy pizzafutár, vagy csomagszállító...

És ha az ország másik felén ajánljuk, nem érdemes egy futár állás miatt átköltöznöd...

2019. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én érdeklődtem a helyi pizzázónál.

Napi 5e ami nem valami sok + jatt


Kocsit adnak viszont 11től este 9-ig ott kell lenni szóval sok meló kevés pénzért :)

2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja az még lemaradt, hogy jól menő cégnél személyi sofőrnek lenni jó!


Napi 20-25e ft simán megvan (és még keveset is mondtam)

Csak hát oda bekerülni igen csak nehéz és jó sofőrnek kell lenned.

2019. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Somogy megye es csomagszállítasra gomdoltam.
2019. márc. 19. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2es, diákmunka azért az nem rossz mondjuk péntek szombat (vasárnap), mert oké ott kell lenni 10 órát, de a legtöbb helyen kapsz kaját is, meg azért egy jól menő pizzázónál össze lehet kaparni 4-5K jattot egy nap.
2019. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az UPS vagy a GPL biztos, hogy jól fizet. De akkor több, mint valószínű, hogy költözni kell. Az MPL a bajos munkahely, ha jól sejtem? Addig kell lépni, amíg a többi elköszönő munkatárs el nem foglalja a jó állásokat.
2019. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!