Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik folyamatosan gyorshajtana...

Akik folyamatosan gyorshajtanak, nyomulnak, furakodnak azok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Mi jár a fejükben?

Szimplán csak ostobák?



2018. jan. 9. 10:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Kisebbrendűségi komplexusukat mások legyőzésében élik ki, pl mindenáron mások elé próbálnak kerülni a forgalomban. Elég szánalmas.
2018. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Idegesek, frusztráltak.
2018. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
állandó bizonyítási kényszer. az életben nem érik el amit akarnak (munka vagy magánélet).
2018. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak szimplán kakilási ingerem szokott lenni. :-)
2018. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem érzek semmit, csak így esik jól, sokszor boldog vagyok, ha gyorsan megyek. De másokat nem szoktam zavarni, nem 2 méteres követési távolságot tartok, nem szorítok le senkit, ilyesmi. Csak néha faluban 80-al megyek, falunk kivül 140-el, pályán 200-al, mikor hogy. Nem érzem át, hogy ez akkora nagy bűn lenne a részemről.
2018. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Egyszerűen jó érzés gyorsan menni.

Szeretem a sebességet, a gyorsan végrehajtott manővereket, van benne valami izgalom számomra.

2018. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Én is arra szoktam gondolni, hogy biztosan nagyon kell pisilnie vagy kakilnia :D

Jártam már így, hogy valaki száguldozott, aztán később megláttam az autóját egy wc-s pihenőben :D

2018. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
5-ös: csak faluban nèha 80-nal megyek, aztán néha kifordulnak elém a fal mögül a zetorral, de nem baj, megyek, nem zavarok én senkit.
2018. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

9-es

Ezzel a felfogással a házból sem megyek ki.

2018. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Alex Fly ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy valaki gyorshajtana.

Siet, felvesziaforgalomritmusát, dinamikusanvezet, stb. Mindenkinek mindig jó oka van arra, hogy a megengedettnél nagyobb sebességgel haladjon. Meg különben is:joga van hozzá.

Meg különben is ő fontos ember, sokkal többet ér, mint azok a közönséges halandókb akiknek az életével játszik...

2018. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!