Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportosabb másfél millióért?

Sportosabb másfél millióért?

Figyelt kérdés
Ennyi az összeg, amit autóra szánnék, ezeket szerepel egy 1. generációs Tt Audi, illetve Octavia Rs. De ott van még az E46 318i 143 lóerős példánya, illetve a hathengeres 170 Lovas 320i. Nekem a legutóbbi tetszene legjobban, de nem tudok dönteni igazából.

2019. márc. 22. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Cliókat nézegettem, de úgy látom német fan vagy... Kis Clió 100 ló fölött van, biztos fürge.
2019. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Nissan Micra kondibérlettel.
2019. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
TT. nem kérdés. a többi ehhez képest sehol sincs. Hiába hajt hátul a BMW, ezekkel a motorokkal nem sportos, mert nehéz. Az RS Octavia nincs olyan jó autó, mint a TT. Abból viszont nem feltétlenül érdemes a quattrot venni, elég a 180 lóerős elsőkerekes. Csak kérdés, kapsz-e szépet ennyiért.
2019. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben, de én az E46 elé beszúrnám az Astra G Coupe Turbo-t is.
2019. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "sportosabb" mire utal? Ha kinézetre, akkor az általad említettek közül inkább az elsőket válaszd, ha menettulajdonságra akkor a BMW-t a listádból (6 hengerrel). Sajnos a TT és az Octavia RS is nagyon alulkormányzott, vezeti élményt egyáltalán nem nyújtanak (vagy legfeljebb negatívat) - kivéve ha az ember elég nagy mértékben átépíti őket. Ha nem szeretnél átalakításokat eszközölni a leendő autón, akkor hátsókerék meghajtásút érdemes venni; ha nem gond az átalakítás akkor igazából mindegy, mindenből lehet jó autót faragni.
2019. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt azért meséljétek majd el, mitől nem sportos egy első kerekes és mitől sportos attól, hogy hátul hajt?
2019. márc. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!