Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez a G Astra?

Szerintetek megéri ez a G Astra?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményeket szívesen veszem. :)


2019. márc. 23. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos megéri, mert nincs vissza tekerve az órája.
2019. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet megválaszolni a kérdést, mert nem ismerem a körülményeidet, hogy neked megéri-e.

20 éves autó, nyilván csodát nem kell tőle várni. A rendszám Lekérdezve a rendszámát, eddig 10 tulajdonosa volt. Valamiért 2018-ban eredetvizsgáztatva volt, pedig a hirdetés szerint 8 éve egy tulajdonosnál van. 2010-ben valamiért ki volt vonva a forgalomból. Gondolom ekkor kapott új rendszámot.

A törött dísztárcsa és a szilikontól tocsogó gumi páros nekem nem túl megnyerő, de természetesen ez még önmagában nem jelent semmit, nem látok bele az autóba.

Szerintem (ha már ezt kérdezted) valami modernebbet vennék. Astrából minimum H széria. De ha csak ennyi a keret, akkor nyilván nem tudsz mit tenni.

2019. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, eleve nem vennék olyan autót ami 20 évig futott a magyar utakon.

Ilyen Astrát használtam pár hónapig, melette volt egy Audi a4, hasonló évjárat, meg egy Mitsubishi Outlander, egyikkel sem lehet összemérni, az Astra a belemet is kirázta, pedig nyugaton használtam elégge jó utakon, menni sem ment 1.6 75ló, nem vártam sokat, de ennél többet. Inkább ford focus-t vennék ha találnék jó állapotut ennyi pénzért.

Végül 600 euroért adtam el, annyiért is vettem, 2 ajtos benzin gázas volt.

2019. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!