Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok...

Ti melyik autót választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Az egyik egy Mazda 3 bk 1.6 benzin sedan vagy ferdehátú a másik egy Opel Astra H 1.6 de inkább 1.8 benzint szeretnék ferdehátúba. A mazdák rohadnak, de a motorját nagyon megbízhatónak mondják, opelek annyira nem rohadnak viszont a motorja talán nincs annyira megbízható mint egy mazdánál. Ezeket tudom róluk. A keret 1.200.000 maximum. Melyik lenne szerintetek a jó választás? 90%-ban városban lenne használva. A maradék 10%-ban használnám városon kívül akár autópályán is. Garázs nincs.

2019. márc. 24. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah Mazdából szóba jöhet 2.0 sport is, de ahogy néztem ennyi pénzért nem biztos találok jó állapotút. Fogyasztás annyira nem érdekel. Megbízható legyen nekem ez fontosabb.
2019. márc. 24. 10:09
 2/7 anonim ***** válasza:
én azt választanám ameliyk jobb álapotban van, tudom kicsit buta a válaszom, de itt nagyon fontos ez egy ennyi idős autónál
2019. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Én a Mazdát választanám. Az Opelek is rohadnak. Amúgy az 1.-nek igaza van, az állapotot nézd. Van rossz állapotú Opel, és Mazda is, meg jó állapotú Opel és Mazda is.
2019. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudtommal a Mazda 1.8, 2.0 motorjai szeretik enni az olajat, a rohadason kivul erre is figyelj
2019. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
66%
7ezer km et tettem meg astra h-val.0 szerviz,vedd a Z16Xer 1.6ost.116 lovas elég erős,hosszúban 6 alatt eszik.én piaci ár fölött vettem vagy 500 euróval de nem bántam meg!
2019. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.2Mft-ból értelmesebb autót is lehet venni...
2019. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hallgatlak :)


H astra lett végül, Z16XER motorral :) sok jót olvastam róla. Azt mondják a legmegbízhatóbb motor a benzines H astrák közül.

2019. ápr. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!