Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kint maradt index miatt...

Kint maradt index miatt baleset, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amennyiben egy auto kint hagyja az indexét jobbra, én meg elindulok, ebből következőleg belém jön az autó (balról, oldalról), ki a hibás?

2019. márc. 24. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
te
2019. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki megtévesztő irányjelzést adott... viszont a másik is mérlegelhetett volna de ettől függetlenül az amit írtam.

Egyébként nem kell minden egyes hülyeségért kapcsolgatni az indexet, ugyanis a túlindexelés végett is problémák alakulhatnak ki.

2019. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
33%
Te. Mi a helyzet ha a kereszteződés után szeretett volna megállni? Mondjuk így is megteszi, de nem pont ez lett volna az eredeti cél...
2019. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dörmögő ***** válasza:
100%
Kin maradt index miatt szabálytalanul vezetett. De elsőbbséget kell adnod a főútvonalon haladónak akkor is ha szabálytalan.
2019. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
ezt jól írják te vagy a hibás, mert nem adtad meg neki az elsőbbséget.
2019. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudja letagadni az irányjelzést, akkor ő is lehet hibás, de alapvetően nem elég csak gondolni, meg is kell győződni róla , hogy lekanyarodik.
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Múltkor volt nekem is ebből bibi, balra akartam kanyarodni egy szűk utcába rá a főútra, jobbról oksa volt, baloldalt meg láttam kettő autót aki balra indexelt, én kivágtam elé, vagyis kijöttem, aztán akkor jutott eszembe, hogy ez baj, mert meg kellett volna várnom ,hogy elkezdi a kanyarodást... nem lett volna egál mert közvetlen volt parkoló is a kereszteződés után. Hibáztam, nem lett baj mert lekanyarodott, de legközelebb megvárom, még akkor is meg kell várni ha mögötted dudálnak meg hiszti van, gondolj arra, hogy a mögötted lévő dudamókus balesetnél csak kiröhögne, ámbár miatta sietsz. Ezt csak mondom, nem írtad, hogy dudáltak volna, csak vannak akik az miatt sietnek meg stresszlenek. :)
2019. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy pontosan ilyen baleset Szombathely mellett. Ott mindkét fél hibás lett a végén.

Itt egy cikk róla: [link]

2019. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
soha ne indíts, soha ne indíts, soha ne indíts, soha ne indíts, társas tánc tanfolyamot, társas tánc tanfolyamot, Aknamezőn! Komolyan tik kresszre melegedni jártatok? útkereszteződésben tilos előzni! és igen tudom hogy jön a válasz de hülye vagyok mert főútvonalon lehet! csak arra is kéne gondolni hogy bármikkor jöhet mentő stb.. ja meg a sok sötét ha nem gondolkodsz előre a sok hülye helyett meghalsz
2019. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
bármikkor megyek lakott területen kivül aztán jön az 1.9 tödöji és szemből előz mert már menni akar a túlvilágra én mindig figyelek hogy legyen B tervem mindig fel vagyok készülve a frontális karambolra nézem az árkot hova érkezek ha jön egy barom és ezek mellett figyelek hátra táblákat stb..
2019. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!